na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Polecane/ Nie polecane akumulatory do Zośiek [A,B] Wojtus 66 36 402 2015-Lis-04, 08:52
Ostatni post: racool
Ocena wątku:
  • 59 głosów - średnia: 3.02
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
POLECANE/NIEPOLECANE - serwisy i mechanicy
Warsztat Gp-auto
Grzegorz Przepiòra
Ul.Rivoliego 19 Swarzędz
P.mechanik tak się rozpędził z remontem silnika,że najpierw chciał wymienić tłoki nie uzgadniając tego ze mną-już był w sklepie i o mały włos kupił.Pòźniej nie chciał wystawić żadnego dokumentu odnośnie wykonanej naprawy,a gdy zapytałem o fakturę,to stwierdził,że może mi ją wystawić ale koszty wzrosną o podatek Vat ! Na sam koniec okazało się,że źle podłączył instalację Lpg,co skutkowało duszeniem się a w konsekwencji gaśnięciem auta,przy każdym odrobinę mocniejszym dodaniem gazu.Nie polecam tego warsztatu.
Odpowiedz
edit:

Ledwie sie zarejstrował i już poleca.
Odpowiedz
wielkopolskie
POLECAM

Serwis Niedźwiedź-Lock z Lubonia (tel. 61 8131 665, ul. Powstańców Wlkp. 4a, strona: serwis.KlubZAFIRA.pl)

Zostawiałem tam mojego passata z walniętą elektryką szyb oraz starego opla do założenia gazu. mechanicy naprawdę spoko, a elektryk zna się na nowych samochodach, a nie tylko na starych.
Odpowiedz
Witam . Znacie jakiś mechaników ,serwis okolice Rzeszowa
Odpowiedz
Witam serdecznie może mi ktoś polecić jakiegoś dobrego elektromechanika z poznania albo okolic? Szukam już od dawna kogoś i nie mogę znaleźć, jak ktoś zna to niech da znac, dzieki.
(2015-Paż-30, 09:59)brniczek link napisał(a): Witam serdecznie może mi ktoś polecić jakiegoś dobrego elektromechanika z poznania albo okolic? Szukam już od dawna kogoś i nie mogę znaleźć, jak ktoś zna to niech da znac, dzieki.
Masz z podziałem na woj. wystarczy poczytać.
http://klubzafira.pl/forum/ogolna-techni...msg6/#msg6
Odpowiedz
Witam szukam porządnego warsztatu w okolicach Szczecina . Czeka mnie wymiana rozrządu ,świec, turbo gwiżdże . Nie musi być tani . Niestety mój mechanik z powodu natłoku prac i wieku powoli kończy działalność,a był to porządny gość naprawiałem u niego samochody od 1999 roku. Pozdrawiam
Odpowiedz
Elektromechanika Tomasz Łabiński, Luboń  - 2 km na podniesienie od Poznania.
Odpowiedz
Dzięk za zainteresowanie. troche daleko
Odpowiedz
Moze mi ktoś polecić jakiegoś dobrego elektromechanika od Zafiry, z okolic Poznania albo samego Poznania?  Z góry dziekuję za pomoc, zależy mi na czasie smile

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości