na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {CD30,DVD70} radio, problem ze słabym sygnałem stacji radiowych ondrasz 4 2 792 2017-Lis-24, 22:43
Ostatni post: zoniec30
  {A} Wymiana oryginalnego radia na inne radio niefabryczne Kaliope 58 39 053 2017-Paż-21, 19:25
Ostatni post: pietras8787
  Radio z Aliexpress (pytanie) Zmudziak 11 2 152 2017-Cze-06, 20:29
Ostatni post: Zdzich
Ocena wątku:
  • 87 głosów - średnia: 3.23
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{ZA} jakie radio pod sterowanie z kierownicy
Witam!! Ostatnio rozważałem zakup radia samochodowego. Wiadomo, że drobnym problemem jest sterowanie z kierownicy, które by działało musi do radia mieć dokupiony moduł, dzięki któremu możliwe jest sterowanie z kierownicy. Przeglądając różne strony z ogłoszeniami znalazłem takie radio

http://tablica.pl/oferta/radio-samochodo...1dd740e4a4

Zastanawia mnie te trzecie gniazdo z tyłu. Jedno pod zasilanie, drugie do głośników, a trzecie?

I tu moje pytanie...  Jest jakieś radio, które można podłączyć bezpośrednio pod nasze sterowanie przy kierownicy (mowa oczywiście o radiach nie fabrycznych  28 )

Jak miałem Vectrę, to pisano coś właśnie o blaupunktach i kenwoodach. Dzięki za odpowiedź ;-)
Odpowiedz
Bezpośrednio to chyba się nie da niefabrycznego ale z tego co pamiętam to JVC tez działa z modułem.

Wysłane z mojego Grand X In przy użyciu Tapatalk 4

Odpowiedz
Hmmm... zaciekawiło mnie te trzecie miejsce na kostkę. chyba poszukam jakiejś instrukcji do tego radyjka
Odpowiedz
Musisz mieć do każdego niefabrycznego interfejs, robi się go nie pod model radia a pod markę. Jak se zamówisz pod pionka np to podepniesz praktycznie każdego.
Odpowiedz
(2013-Paż-11, 09:31)Bamber link napisał(a):Musisz mieć do każdego niefabrycznego interfejs, robi się go nie pod model radia a pod markę. Jak se zamówisz pod pionka np to podepniesz praktycznie każdego.
Zgadza się-musi być interfejs,ja natomiast zakupiłem takie
http://www.mediamarkt.pl/poznan-ul-szwaj...14#opinion
choć miał być początkowo kenwood ale nie żałuję  31
Teraz jeszcze tylko kupno interfejsu i bajka  17
Odpowiedz
Do kenwooda trzeba mieć interfejs do sterowania z kierownicy. Starsze modele tej marki działały z wyświetlaczem bez interfejsu jednak do sterowania był on niezbędny. Jest kilka modeli firmy VDO w których sterowanie z kierownicy działało bezpośrednio. 3 wtyczka w radiu podanym w linku to prawdopodobnie zmieniarka lub wyjście wzmacniacza.
Odpowiedz
A zatem pozostaje zakup radia wg. własnego uznania. Dzięki za odpowiedzi!!!!
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości