na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {B} Moduł UWA - portal telefonu komórkowego - dyskusja, pytania, problemy Kaliope 37 17 477 2017-Lis-03, 08:36
Ostatni post: Onkelz
  {A_B} Zestawy głośnomówiące, niefabryczne - polecane i sprawdzone mkobo 16 7 006 2014-Lut-03, 16:37
Ostatni post: Jacek2308
  UWA czy UWB z bluetooth? WhiteBoy 4 6 995 2014-Sty-29, 19:33
Ostatni post: sebii
Ocena wątku:
  • 24 głosów - średnia: 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{ Telefony kom., smartfony, zestawy BT współpracujące z UWA - portal telef. kom.
(2012-Mar-23, 21:19)PałaszD link napisał(a):Po aktualizacji softu UHP4 chodzą u mnie w Signum wszystkie aktualne telefony.
Czy 3.2 to wciąż najnowsza wersja czy też może coś jest/szykuje się coś nowszego ? smile

Co do telefonów to:
- Nokia E52 działa pięknie
- Xperia Sola z Androidem 2.3.7 działała w pełni ale po aktualizacji do Androida 4 (ICS) przestał czytać książkę telefoniczną (więc rozmowy przychodzące to tylko numer a nie nazwa sad )
I jako ciekawostka - po aktualizacji do ICS zamiast nazwy sieci mam nazwę urządzenia podłączonego
Odpowiedz
(2012-Lis-14, 23:12)krzysiul link napisał(a):- Xperia Sola z Androidem 2.3.7 działała w pełni ale po aktualizacji do Androida 4 (ICS) przestał czytać książkę telefoniczną (więc rozmowy przychodzące to tylko numer a nie nazwa sad )

przestał czytać książkę, bo pewnie nie dałeś pozwolenia na udostępnienie książki dla UHP.
Usuń informacje o sparowaniu zarówno z telefonu jak i z UHP, a następnie sparuj ponownie i wejdź w UHP do książki telefonicznej - w tym momencie powinno się na ekranie telefonu pojawić zapytanie czy udostępnić danie i czy zapamiętać wybór
Odpowiedz
Do listy powyżej można dopisać, pełni kompatybilny: Samsung Galaxy II - żadnych problemów z komunikacją, książka tel się wczytuje (brak polskich znaków tylko).
Odpowiedz
Własnie wypróbowałem najnowszą zabawkę Sony Xperia J - działa prawidłowo
(2012-Lis-15, 07:50)Belfer link napisał(a):żadnych problemów z komunikacją, książka tel się wczytuje (brak polskich znaków tylko).
Odpowiedz
(2012-Lis-15, 00:07)Grisza link napisał(a):przestał czytać książkę, bo pewnie nie dałeś pozwolenia na udostępnienie książki dla UHP.
Usuń informacje o sparowaniu zarówno z telefonu jak i z UHP, a następnie sparuj ponownie i wejdź w UHP do książki telefonicznej - w tym momencie powinno się na ekranie telefonu pojawić zapytanie czy udostępnić danie i czy zapamiętać wybór
Yupiiiii - działa (do pełni szcześcia było potrzebne wył/wł telefonu i radia w aucie)
Przez chwilę sie zastanawial i potem wszedł do książki
Wcześniej (zanim napisałem) wyrzucał mi jakiś błąd w komórce przy potwierdzaniu dostępu do książki - teraz jest ok
Dzięki wielkie Grisza.
Tak wiec na ICS też działa (chociaż zamiast polskich liter wstawia spacje i sortuje po imionach ale i tak jest postęp smile )
Odpowiedz
(2012-Lut-06, 00:06)marrybus link napisał(a):- HTC HD2 (Windows Phone 6.5)

Chciałbym tylko poprawić , że telefon ten ma Windows Mobile 6.5.
Windows Phone jest dopiero od wersji 7.
Odpowiedz
no to cieszymy się smile
a przy okazji do listy proszę dodać Xperię P - śmiga bez problemów
Odpowiedz
(2012-Lis-15, 13:52)celius link napisał(a):[quote author=marrybus link=topic=673.msg7202#msg7202 date=1328483214]- HTC HD2 (Windows Phone 6.5)

Chciałbym tylko poprawić , że telefon ten ma Windows Mobile 6.5.
Windows Phone jest dopiero od wersji 7.
[/quote]

To ja poprawie poprawkę wink i jednak będę się upierał że przy wersji 6.5 zmieniła się nazwa na Windows Phone - mam dobre źródło informacji wink

A żeby było w temacie to niedługo przetestuje UWA z Windows Phone 8 to dam znać czy działa. WP 6.5; 7.0 i 7.5 działa bez problemu.
Odpowiedz
(2012-Lis-17, 22:29)marrybus link napisał(a):mam dobre źródło informacji 
nooo co Tyyyy?  wink

Słuchajcie chopa, dobrze godo wink
Odpowiedz
No to mały update co to telefonów z Windows Phone: HTC HD7 po upgradzi'e softu do 7.8 działa bez problemu.
Nokia Lumnia 900 z WP7.8 działa bez problemów.
HTC 8X z WP8 działa bez problemów - nawet ładnie czyta SMSy po polsku
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości