na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [TUT ZB] DemontaĹź konsoli radia - krok po kroku waldekww 1 6 813 2017-Paż-29, 12:36
Ostatni post: avatarek
  {B} Woda w dolnej części uszczelki drzwi tOmki 0 434 2017-Lip-18, 21:40
Ostatni post: tOmki
  {B} Plastikowe części syska 4 602 2017-Kwi-13, 16:45
Ostatni post: syska
Ocena wątku:
  • 32 głosów - średnia: 3.41
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{B} Trzeszczenie w środkowej części deskli rozdzilczej - osłona konsoli
Ciesze sie ze pomoglemsmile
Odpowiedz
6  +  piwo  dla Ciebie
Odpowiedz
chłopaki a wktóym miejscu najlepiej podkleić zeby nie trzeszczało i czego użyć do podklejenia
Odpowiedz
Nie pamiętam dokładnie, w których miejscach to było. Po zdjęciu plastiku trzeba zobaczyć gdzie to styka się z resztą kokpitu i tam dać właśnie podkładki. Do podklejenia użyłem taśmy dwustronnej. Błogi spokój do dziś  42

P.S. Lokalizację podkładek opisał kaczorek1979 w poście #14
Odpowiedz
Zrobilbym zdjecie zeby to pokazac ale niestety nie mam juz Zoskisad Przesiadlem sie do Vectry C. Jednak wydaje mi sie ze w niedlugim czasie przesiade sie spowrotemsmile
Odpowiedz
a ta taśma dwustronna to musi być jakaś grubsza czy cienka będzie wystarczająca
Odpowiedz
Bez różnicy czy gruba, czy cienka. Taśma ma za zadanie utrzymać na miejscu podkładki, żeby nie powpadały do środka.
Odpowiedz
Ja mam już to za sobą . Po zmianie nagłośnienia dokuczało troche bardziej niż przy normalnej jeździe Grin  ale problem usunąłem za pomocą kleju montażowego (zaznaczone na żółto) i izolacji termokurczliwej (kolor czerwony)

[Obrazek: oslona.jpg]
Odpowiedz
(2015-Gru-24, 22:10)STEFuN link napisał(a):Ja mam juĹź to za sobą . Po zmianie nagłośnienia dokuczało troche bardziej niĹź przy normalnej jeĹşdzie Grin  ale problem usunąłem za pomocą kleju montaĹźowego (zaznaczone na żółto) i izolacji termokurczliwej (kolor czerwony)

[Obrazek: oslona.jpg]
i teraz masz ciszę czy dalej tej plastik trzeszczy
Odpowiedz
Najbardziej trzeszczał ten plastik od nawiewu na środku  a teraz jest cisza .
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości