na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {B} UEC - Skrzynka bezpieczników i przekaźników pod maską - pytania, problemy Kaliope 18 12 465 2017-Gru-16, 15:20
Ostatni post: Mietas
  {B} REC - skrzynka bezpieczników i przekaźników z tyłu auta - pytania, dyskusja Kaliope 19 10 076 2017-Gru-05, 21:35
Ostatni post: darkb
  {B} Wykaz żarówek - uaktualnienie opelmen 0 536 2017-Maj-07, 21:01
Ostatni post: opelmen
Ocena wątku:
  • 122 głosów - średnia: 3.02
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{B} Wykaz bezpieczników
Witam a ja stałem sie ostatnio posiadaczem zafirki 1.6 benzyna no i mam problem poniewaz wlacza mi wie chlodnica po przekreceniu kluczyka w stacyjce i niw moge zmienic ustawienia nawiewu jest ustawiony zeby wialo na szyby.Zuciłem okiem do bezpiecznikow i mam bol glowy pomozcie bo niewiem co zrobic Huh

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
(2018-Wrz-26, 19:18)Sorgel napisał(a): Witam a ja stałem sie ostatnio posiadaczem zafirki 1.6 benzyna no i mam problem poniewaz wlacza mi wie chlodnica po przekreceniu kluczyka w stacyjce i niw moge zmienic ustawienia nawiewu jest ustawiony zeby wialo na szyby.Zuciłem okiem do bezpiecznikow i mam bol glowy pomozcie bo niewiem co zrobic Huh

Witam
Dostawiłem i podmieniłem przekaźniki nie kula mi wiatrak chłodnicy po demontażu przedniego zderzaka okazało się ze nie mam wiatraka od klimy.
Działam dalej i zmieniam dział
Pozdrawiam
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości