na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {A} Wymiana uszczelniacza zabieraka w skrzyni biegów lowik120 3 739 2015-Lip-16, 17:28
Ostatni post: lowik120
  {A} Sprzęgło, koło dwumasowe - wymiana, diagnoza, objawy oraz koszt naprawy marwisn 36 16 097 2014-Paż-30, 21:32
Ostatni post: Ramirez
  {A} Wymiana skrzyni Zafira A, 1.8, 125kM asz600 6 2 031 2014-Sie-25, 20:34
Ostatni post: asz600
Ocena wątku:
  • 30 głosów - średnia: 2.73
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{A} Wymiana przegubu wewnętrznego wraz z półosią
Witam .dzięki za radę zastosuję  się, może nie zaszkodzi od razu kupić i wymienić uszczelniacze ?
Odpowiedz
(2013-Wrz-04, 07:21)Mariusz -art link napisał(a): może nie zaszkodzi od razu kupić i wymienić uszczelniacze ?
Na pewno co nowe to nowe ale coś mnie sie o uszy obiło że ciężko a raczej drogie sa o uszczelniacze wewnętrzne trza dobierać z innych aut lub kupić drogie.
Może ktoś posiada jakieś info co do kosztów tych gumowych uszczelniaczy na półosie.
Odpowiedz
Jak wymieniałem skrzynie to w Tomaszowie Maz.kupiłem dwa uszczelniacze po 20 zł szt i nie ciekną.
[br]Dodano: [time]1378660460[/time]
JAK BĘDĘ WYMIENIAŁ PÓŁOSIE TO PODAM DOKŁADNE NAMIARY NA SKLEP.POZDRAWIAM.
Odpowiedz
(2013-Wrz-03, 18:13)Jaro link napisał(a): bo po wyjęciu przegubu wycieknie tobie olej i trzeba dolać.

Jak się dobrze podlewaruje, nie powinno byc strat w oleju......
Odpowiedz
Witam> W mojej Zośce też "telepie budą" i mam luz na przegubie wewnętrznym lewym-i tu pytanie-czy wymieniać całą kompletną półoś czy tylko sam przegub wewnętrzny? No i oczywiście -brać "używkę" czy nowy i z jakiej firmy najlepiej się w Zafirach sprawdzają?
Odpowiedz
kupować używany przegub to jak by wkładać używane sprzęgło, nowy.
[Obrazek: t1v.gif]

I   OZ Wojtkowizna
II  OZ Tęgoborze
III OZ Mikorzyn
IV  OZ Krasnobród
V   OZ Chmielno

Odpowiedz
A jakiej firmy najlepiej sprawdzają się w Zafirze A  z silnikiem  X 2,0 DTL ?
Odpowiedz
Każda prócz firm typu Hart, wybierz z wyższej półki cenowej, koszt przypuszczam 200-300 zł
[Obrazek: t1v.gif]

I   OZ Wojtkowizna
II  OZ Tęgoborze
III OZ Mikorzyn
IV  OZ Krasnobród
V   OZ Chmielno

Odpowiedz
Witam. Dzięki wielkie za odpowiedź Jutro jadę do sklepu -kupię coś konkretnego-marką i ceną podzielę się na forum.
Odpowiedz
Kup lepiej całą półos używana w dobrym stanie.bo te przeguby z plastikowymi  gumami są do d*py. Przerabiałem co pół roku te przeguby i to samo wymiana. Cena nie grała roli
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości