na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {A} Przygasajace swiatla podczas krecenia kierownica mlodywilk88 9 2 460 2015-Gru-01, 19:01
Ostatni post: DanJ93
Ocena wątku:
  • 14 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
automatyczne wlaczane swiatla
Witam. jak w temacie wie ktoś jak pozbyć się tego udogodnienia czyli automatyczne wlaczane swiatla l?
Odpowiedz
Witaj grzescz , żeby się "tego" pozbyć trzeba wiedzieć czy światła się załączają na wersję "skandynawską" , czy ktoś założył jakiś inny układ wzbudzania świateł . Myślę że raczej czeka Cię wizyta u elektryka .
Odpowiedz
Najprościej to sprawdź czy masz włożony bezpiecznik nr 32 jeśli tak to go wyciągnij i sprawdź czy dalej światła się włączają, jeśli tak to czeka Cię wizyta u elektryka.
Odpowiedz
(2013-Lis-25, 18:37)raszmen link napisał(a):Najprościej to sprawdź czy masz włożony bezpiecznik nr 32 jeśli tak to go wyciągnij i sprawdź czy dalej światła się włączają, jeśli tak to czeka Cię wizyta u elektryka.

dzieki za podpowiedź w moim przypadku na tej pokrywce jest to bezp nr 35 nawet jest ladnie narysowany symbol swiatel mijania z S w kolku czyli można sie latwo domyślić. ja obstawialem ze bedzie trzeba wyciąć lub obejść jakis moduł "komfortu" a tu prosta sprawa wyjmij pan se bezpiecznik :-) Dzieki wielkie chłopaki za zainteresowanie, temat rozwiązany.
Odpowiedz
Czyli masz zamontowany przekaźnik od systemu skandynawskiego (sam go używam). Jest on pod bezpiecznikami.

PS. Przy okazji - czemu chcesz to wyłączyć ??
Odpowiedz
grzeszcz jeśli nie chcesz używac tego patentu do świateł to wyciągnij jeszcze przekaźnik a na pewno szybko i za w miarę dobre pieniądze go opchniesz. W sumie to trochę się dziwię że chcesz to wyłączyc, ja to mam zamontowane i bardzo to sobie chwalę, no chyba że chcesz zamontowac jakieś światła do jazdy dziennej i temu chcesz się tego pozbyc.
Odpowiedz
Chcem to wylaczyc z bardzo prostego powodu. Od kad mam te auto jakis rok juz kupilem chyba pol tira zarowek h7 do swiatel mijania. W szelakie sposoby sprawdzali mi czemu tak jest i nikt nie wie, chcieli juz sami to odlaczyc ale jeszcze kazalem zostawic. Poprostu taniej bedzie mi zakupic jakies ledy do dziennej jazdy jak wymieniac po kilka razy zarowki w ciagu miesiaca. Czesem bywa ze przez np. Miesiac jest ok. Ostatnio tak bylo na zarowce o dziwo takiej z tesco za 15 zl. Jak przed tym mialem chyba philipsa za 80 zl chyba komplet 2och sztuk to pierwsza padla po 3ech tygodniach a druga zaraz przed tym jak napisalem pierwszy post. Teraz pytanie jakie ledy wybtac aby zmiescic sie np do 100zl i ladnie swiecily? Przegladam alle i glowa mnie boli od roznorodnosci. Ale jak widze ledy za 20zl to szal mnie ogarnia gdzie maja zaledwie 130 lumenow, tym to mozna nogi se podswietlic przy wsiadaniu do auta.
Odpowiedz
Tutaj masz o montowaniu swiatel dziennych w Zosce A.
http://klubzafira.pl/forum/index.php/topic,1965.0.html
Odpowiedz
(2013-Lis-27, 09:44)grzescz link napisał(a):Od kad mam te auto jakis rok juz kupilem chyba pol tira zarowek h7 do swiatel mijania

Cytując pewną reklamę, mam i ja tą opcję.
Raczej nie jest to kłopot owej instalki na automat zapalania owych świateł mijania, nie tam tkwi problem przepalania się takiej ilości żarówek...toż to masakra!!
Odpowiedz
Potwierdzam. Ja mam od ponad 3 lat to w Zosi i jeszcze żarówki nie wymieniłem (no chyba że coś mi z głowy wywiało).
W astrze F tez miałem ten patent i może z 1-2 żarówki wymieniłem.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości