na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {B} Spryskiwacz tylnej szyby nie trafia w szybę raftomm 16 4 577 2013-Mar-04, 20:07
Ostatni post: raftomm
  {B} Szyba przednia - wymiana w związku z uszkodzeniami, stłuczeniem - na jakie? robpiwcio 30 15 373 2012-Lip-05, 06:33
Ostatni post: woytas
Ocena wątku:
  • 22 głosów - średnia: 2.91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{B} szyba przednia
[color=rgb(68, 68, 6cool]czesc mam pytanko czy w oplu [/color]zefira [color=rgb(68, 68, 6cool]b 19  rocznik 2008 z panoramicznym dachem szyba przednia jest wklejana bo mam problem tego typu ze jak ja dotykam to wygląda  na to że wsadzona bo odchodzi proszę o pomoc czy ktoś może to zobaczyć u siebie[/color]
Odpowiedz
Szyby przednie na uszczelkach to były w maluchach i dużych fiatach ale nie w tych czasach.Tylko klejona ewentualnie uszczelka wykończeniowa jeszcze.
Odpowiedz
Nie mam panoramy, ale wszystkie dzisiejsze samochody mają szyby wklejane dla usztywnienia nadwozia.
Odpowiedz
no nie wiem nam ja kilka dni i ostatnio siedziałem w środku samochodu jak jej dotykałem  szyby to tak jak bym ja wypychał to odchodzi z 3 stron  tylko na dole sie czyma  i nie wiem czy to tak ma być czy coś  z tym robic
[br][size=0.7em]Dodano: [time]Pon, 02 Gru 2013, 13:20[/time][/size]
czy ktoś ma panoramę ze może zobaczyć u siebie
Odpowiedz
no nie wiem po jak ja wypcham od środka to ona odchodzi i nie wiem czy to ma tak być  bo mam ja kilka dni i mam dach panoramiczny jak by to było sklejone to by pękła no nie wiem
[br]Dodano: [time]1385987356[/time]
kto ma zefire b 19 z panoramą  to może by sprawdził usiebie
Odpowiedz
kolego wszystkie ZB mają klejoną przednią szybę.
Skoro Twoja szyba ruszą się, znaczy tylko tyle, że coś było z nią robione (szybą lub czymś innym) wink.
Odpowiedz
czyli można ja wkleić  to sama szybę
Odpowiedz
jeżeli nie posiada uszkodzeń, pod uszczelką i zostanie dobrze oczyszczona to jak najbardziej.
Odpowiedz
Ja mam panoramę i szyba siedzi sztywno i tak powinna być nie zależnie czy to z panoramicznym dachem czy nie, ma być sztywno. Inaczej woda może zacząć Ci zaciekać potem rdzewieć karoseria itd. a o bezp. podczas hamowania nie wspomnę.
Odpowiedz
Jeśli kiedyś była wycinana w jakimś celu, a szyby się wycina w różnych celach, to może być że ktoś podczas wklejania mało kleju dał ew. źle rozprowadził. O ile nie cieknie to pół biedy, natomiast jak by ci zaczęła ciec to żadnego podklejania nic to nie daje. Pełna wycinka,czyszczenie i ponowne wklejanie, piszę ci bo wklejałem szyby i wiem jaki efekt przynosi źle wklejona szyba.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości