na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {ZB} Bluetooth przez AUX do CD30 mp3 karul 11 7 438 2017-Sie-28, 20:19
Ostatni post: Mietas
  {CD70} Gniazdo USB - czy jest moĹźliwe dołoĹźenie? jacek1711 18 21 500 2016-Lis-21, 11:12
Ostatni post: Pszczyna
  {CD30} Fachowa naprawa - Gdzie? JasnyKryształ 5 2 363 2016-Sty-14, 20:46
Ostatni post: Bamber
Ocena wątku:
  • 24 głosów - średnia: 2.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{DVD90} Gdzie jest funkcja bluetooth?
Witam, na poczatku wspomne ze doskonale zdaje sobie sprawe z tego, ze ten portal (forum) dotyczy w glownej mierze samochodu marki opel zafira, jednak przegladajac rozne watki zauwazylem ze sa ludzie ktorzy obcowali z innymi modelami marki Opel.

Jestem posiadaczem Opla Signum, 1.9 CDTI 2006. Jak w temacie, chcialbym sie dowiedziec, gdzie w calym panelu radia mam znalezc w opcje bluetooth w radiu dvd90 navi? Slyszalem mianowicie ze istnieje taka mozliwosc. Posiadam rowniez specjalny "portal" obok zmiany biegow do ktorego trzeba dokupic specjalna podklade dostosowana Do modelu telefonu jednak nie mam pojecia gdzie czegos takiego Szukac i jak to nazwac..

Jezeli ktos wie cos na ten temat, prosze o odpowiedz. Pozdrawiam
Odpowiedz
Jesli masz bluetooth to musisz miec zakladke u gory wyswietlacza,u mnie wejscie do tej opcji i cale sterowanie odbywa sie za pomoca lewego sterowania w kierownicy,radio mam zwykle cd30 ale z jego panela sterowac tym chyba sie nie da.Skoro nie masz tej zakladki to albo masz to funkcje nieaktywna albo auto nie posiada wogole tego modulu,zawsze mozna dolozyc i aktywowac.pozdr.
Odpowiedz
U gory wyswietlacza nie mam takiej zakladki. Jest tylko zakladka" PHONE ".. dziekuje za odpowiedz :-)
Odpowiedz
Avilux, i właśnie o tę zakładkę chodziło, jak ją masz to masz też BT, wejdź na tej zakładce w Setting i spróbuj "sparować" swój telefon
Odpowiedz
Witam.
Jestem nowy na forum. Posiadam Zafirę 2,2 direct i w nim radio dvd 90 navi.
Czy jest możliwość oglądania na tym wyświetlaczu filmów? Jeżeli nie to czy można to jakoś przerobić. I następne pytanie czy jest w nim funkcja bluetooth. Jeśeli nie ma to jak ją można dołożyć.
Bardzo dziękuję za informację.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości