na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Druk Car Pass marsuc 0 3 481 2012-Sty-08, 01:57
Ostatni post: marsuc
Ocena wątku:
  • 84 głosów - średnia: 3.32
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kod Car Pass
Za samego car passa bierze 80zł przy odczycie, a z vinu 100, co do programowania to różnie im wiecej tym taniej, przeciętnie z tego co mówił za jedno programowanie około 50zł
Odpowiedz
Czyli cena 150 zł.w ASO zapłacone za Car Passa , nic więcej mnie nie wyszło. To za zaprogramowanie bierze kasę . U nas nie do przyjęcia taka sytuacja.

[Obrazek: 93347.png]

Odpowiedz
Nie bardzo rozumiem to co napisałeś 80 zł to połowa ceny z ASO a kasa za programowanie to niby u kogo nie do przyjęcia bo nie wiem o co ci chodzi?
Odpowiedz
Gość kasuję Cię za zaprogramowanie czegoś 50zl car pass 80 zł. To pisze Ci że car pass w ASO 150zl .mnie wyniósł a usługi Free. No chyba jasno napisalem

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odpowiedz
80 plus 50 to nie 150, zapłaciłem 130żł za car passa plus zaprogramowanie 3 opcji bo gość sporo zrobił gratis, do tego sprawdzenie przebiegu i błędów wiec zdecydowanie wole jechać do niego niż do ASO ale wyboru każdy dokonuje sam, a zobaczymy ile zapłacisz w ASO jak pojedziesz po raz kolejny na odczyt błędów lub cokolwiek innego, gdzie ci kompa podłączą a ja mam u gościa w tej chwili lepsze ceny bo jestem stałym klientem, ale jak mówię każdy robi jak uważa.
Odpowiedz
Ja nie jeżdżę do ASO odczytywać błędów. U mnie za darmo odczytuja i podłączania kompa . Czytamy że zrozumieniem

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odpowiedz
To ciekawe ASO co działa charytatywnie, pierwsze słyszę, w Poznaniu przynajmniej nie ma tak dobrze, a co do car passa jeszcze to ze akurat w twoim mieście jest za 150 to nie znaczy ze wszędzie jest bo ceny są różne i nie każde aso robi takie gratisy, a liczy sobie za wszystko, ale mniejsza z tym. pozdrawiam Ciebie i twoje ASO, więcej takich w takim razie.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości