na dół
Ocena wątku:
  • 18 głosów - średnia: 3.39
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{CD30} inne radio
Witam, jako ze jestem nowy prosze o maly opier.. wink jesli pisze nie w tym miejscu.
Poszukuje kogos  w mojej okolicy do kupna i wymiany radia z cd30 na cos lepszegosmile mozecie polecic jakies miejsce?
Odpowiedz
ale chcesz iść w kierunku radia fabrycznego (CD70, DVD90)?
Jaki masz wyświetlacz? Masz Car Pass?
Jeżeli w kierunku radia fabr. to proponuję poszukać własnym sumptem na portalach aukcyjnych radia (UWAGA!: wylogowanego). I tam zakupić. Kwestia zalogowania to w Twoim aucie nie będzie już problemem, w Warszawie są koledzy posiadający interfejs - chociażby kolega Jacek2308, i na pewno Ci pomoże. Pamiętaj również, że do radia typu DVD90 wyświetlacz powinien być już CID, jeżeli go nie masz to również trzeba dokupić (wylogowany).
jeżeli szukasz jakiejś innej jednostki niż radio fabryczne skontaktuj się z kolegą WhiteBoy, wiem, że szukał jakiejś alternatywy ciekawej.

pozdr
Odpowiedz
Ja bym polował na Opere Grundig-a,zmieniarka na 6płyt mp3,jakość dźwięku nie porównywalnie lepsza od reszty gamy smile
Odpowiedz
artur.opas.1,  tak jak napisał Groszek, jak coś to mam fejsa i mogę pomóc.....jak oczywista sprecyzujesz ocb......i jak cuś to ew. ja polecam właśnie coś innego niż fabryczne radio. Nie wiem jak grają cd70 i 90 ale cd30 to moim zdaniem gra jeszcze gorzej niż orygniał co miałem w  ZA.
Odpowiedz
no niestety, nie dość, że CD30 gra....jak gra, to i samo wygłuszenie zb jest kiepskie. Słuchałem ostatnio CD30 w zb wyciszonej znajomego i zdziwiłem się, że CD30 może brzmieć aż tak lepiej biggrin
Odpowiedz
Dzieki za pomoc i rady ale narazie musze sie wstrzyma c zwymiana radia bo powiekszylem rodzinkeGrin pozdrawiam i zycze szerokosci.
Odpowiedz
Zgadzam się z Groszkiem, nie tyle problem z radiem co z Zafirą tzn, z boczkami z plajstiku które przy mocniejszych basach rezonują. Poprzednio miałem Vectre B co prawda nie miałem oryginalnych głośników na przodzie bo poumierały, ale seryjne radio i grało o niebo lepiej, ale tam nie dość że boczki drzwi od środka były obite seryjnie materiałem chyba z gąbką, to jeszcze wnęka głośnika była wyłożona jakąś matą. Posądzam że tu jest problem, plajstik w naszych autach.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości