na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {B} Moduł UWA - portal telefonu komórkowego - dyskusja, pytania, problemy Kaliope 37 17 471 2017-Lis-03, 08:36
Ostatni post: Onkelz
  {BT} Zestaw głośnomówiący bluetooth Kaliope 9 3 044 2015-Maj-04, 10:10
Ostatni post: celius
  { Telefony kom., smartfony, zestawy BT współpracujące z UWA - portal telef. kom. Mietas 37 14 669 2015-Kwi-25, 14:30
Ostatni post: endzi
Ocena wątku:
  • 71 głosów - średnia: 2.61
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
UWA czy UWB z bluetooth?
Założyłem ten wątek, ponieważ zawsze mi się wydawało, że bluetootha ma UWA, natomiast znalazłem do kupienia UWB rzekomo z bluetoothem. Jak jest w rzeczywistości?
Odpowiedz
wg EPC UWA i UWB mają takie znaczenia:

UWA INSTALACJA DO TELEFONU KOMÓRKOWEGO, Z REGULACJĄ GŁOŚNOŚCI I BLUETOOTH
UWB INSTALACJA DO TELEFONU KOMÓRKOWEGO, BEZ REGULACJI GŁOŚNOŚCI & BLUETOOTH

lub wg opisu GM w cennikach:
- dla ZB:
UWA Portal telefonu komórkowego ze sterowaniem głosowym ( w j. ang./niem.) (dostępny z radioodtwarzaczami UCH/UCE, pakietem TSP oraz przyciskami sterowania na kierownicy W1Y)
- dla AH:
UWA Portal telefonu komórkowego ze sterowaniem głosowym w języku angielskim/niemieckim (dostępny z wyświetlaczem UAG/UAJ oraz radioodtwarzaczami UCE/UCH/UCL/URA)
Odpowiedz
nullUWB   INSTALACJA DO TELEFONU KOMÓRKOWEGO, BEZ REGULACJI GŁOŚNOŚCI & BLUETOOTH[/quote]
No właśnie tak jak myślałem, ale według tej aukcji:
http://allegro.pl/modul-bluetooth-454942...52688.html
...bluetooth jest.
Odpowiedz
W fabrycznych zestawach głośnomówiących w samochodach Opel wyposażonych w nie (opcja) są dwa sposoby łączenia telefonu komórkowego z systemem audio w aucie:
- za pomocą Bluetooth (łączności bezprzewodowej) i do tego służy UWA
- lub za pomocą połączenia przewodowego przez kontakt (złącze) specjalnego uchwytu dedykowanego pod konkretny telefon komórkowy - to połączenie realizuje UWB

W przypadku UWB jest dodatkowa funkcja - zasilanie telefonu po włożeniu go do tego uchwytu
Odpowiedz
UWA jest z regulacją głośności a UWB bez i ot cała różnica

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości