na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {B} MontaĹź monitorĂłw LCD w zagłówkach zlooty 8 4 159 2012-Kwi-03, 22:27
Ostatni post: zlooty
Ocena wątku:
  • 12 głosów - średnia: 2.92
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{B} MontaĹź wzmacniacza
Mam bardzo ambitny plan na montaż 2 wzmacniaczy, kondensatora i wymianę wszystkich głośników w mojej Zafirze. Czy ktoś się zabierał za zainstalowanie wzmacniacza w tej budzie? Dokładnie chodzi mi o jego umiejscowienie. Oparcie tylnego siedzenia mnie nie interesuje.
Odpowiedz
Co do wymiany głośników temat już był opisywany, niewiele Ci dają inne jak drzwi puste jak bęben, wygłusz drzwi jak to zrobił cOOba i zdziwisz się efektem jak potrafią zagrać oryginalne.Nie ładuje się nowych głośników jak komora jaką są tutaj drzwi nie spełnia podstawowych zasad budowy. Wzmak możesz założyć gdzie Ci pasuje byle będzie miał powietrze bo w lato przy upałach możesz go "ugotować".
Odpowiedz
Najbardziej mi zależy na umiejscowieniu wzmacniacza, liczyłem na jakieś Wasze doświadczenia. Generalnie to mam już przygotowany plan na wykonanie zabudowy w podłodze bagażnika. 3 rzędu siedzeń nie używam wcale, więc zabudowa podnosząca podłogę nie będzie utrudnieniem.

Co do głośników, to wiem ile są warte seryjne, także zamontuję te co obecnie mam kupione smile
Odpowiedz
wszystko da sie upchnąć po lewej oraz prawej stronie boczków w bagazniku ale musisz przerobić boczki bynajmniej jak jeden ma iść pod głosnik
Odpowiedz
veron głośniki możesz wymienić ale wymiana da ci 30% efektu a wygłuszenie drzwi 70% więc doradził bym wygłuszyć je.
Odpowiedz
Panowie, wygłuszenie oczywiście też będzie. Moje pytanie dotyczyło montażu wzmacniaczy, tak żeby nie skomplikować rodzinnych wyjazdów. Już mam na to pewien pomysł, więc w moim temacie później wrzucę fotorelację smile
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości