na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {B} Czy da się wyłączyć podświetlenie licznika zaraz po otworzeniu drzwi espionage 0 234 2018-Wrz-05, 19:40
Ostatni post: espionage
  {B} Nie zamykają się lewe tylne drzwi pablomaxim 44 19 314 2018-Lip-11, 17:53
Ostatni post: michal82
  {B} Dach panoramiczny - szklany dach - problemy, dyskusja, czy warto go mieć? piotr1 133 38 554 2017-Wrz-27, 10:01
Ostatni post: Mietas
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{B} Roleta - czy da się zastąpić
Z niewiadomych powodów ceny rolety do tego auta na alledrogo nie schodzą poniżej 300 plnów.
Moje pytanie czy da się zastosować roletę od innego auta? Np najtańsze na tymże portalu od xsary są już po 17 złociszy.
Odpowiedz
jak porzeźbisz i jakimiś drutami powiążesz to pewnie tak, w końcu Polak potrafi

[Obrazek: 066e95b35c4f6ca8m.jpg]
Odpowiedz
Uważam, że wszystko się da smile tylko kwestia przeróbki chytry ale czasami "gra niewarta świeczki". Dlatego też, lepiej kupić coś wartościowego i się cieszyć tym wink
Odpowiedz
Nie ma sensu płacić 300 za kawałek znoszonej szmatki z allegro.
Proszę któregoś z kolegów/koleżanek o zmierzenie rolety do zafiry B.
Wymiary długość pałąka i szerokość tkaniny i na ile się wysuwa.
Odpowiedz
Jak nie ma sensu płacić to jeździj bez albo załóż deskę z poloneza a najlepiej wcale sprzedać auto bo bez sensu płacić z wszystko a to za wymianę rozrządu a to za roletę.
Odpowiedz
Idź do garażu zmierzyć zamiast trollować ;-)))
Jeszcze zapomniałem dodać temat o zaślepkach w nadkolach których brak. Na allegro 50pln sztuka.
Też uważasz że lepiej kupić niż sobie wystrugać? 5 dych za kawałek plastiku tylko dlatego że do samochodu...Ciebie to nie wkurza?
Odpowiedz
JacekZKL, piszesz tak jak bys się co dopiero urodził.

Kupiłeś samochód znając jego braki i nie wiem do kogo masz pretensje. Nie chcesz robić rozrządu to nie rób, tylko pamiętaj miej tylko pretensje do siebie.
Co do reszty "braków" rób jak uważasz. Nie wiem tylko czego oczekujesz od innych ?? Poparcia ?? Dobrej rady ?? Ceny znasz i sam sobie wykalkuluj czy masz zdolności "coś wyrzeźbić", czy kupić , czy tez olać bo przecież bez tego też można jeździć.

Pozdrawiam.
Odpowiedz
Ja tylko proszę o wymiary tej rolety o nic więcej. Poza tym po co robić coś co z dużym prawdopodobieństwem było już zrobione (rozrzad). Chyba tylko dla własnego samopoczucia. W najgorszym wypadku wyrzeźbię roletę z kija od szczotki i starego ręcznika kąpielowego. Lubię rzeźbić.
Odpowiedz
To po co kupiłeś ZB trzeba było sobie wystrugać ZC od razu, a nie miej pretensji do nikogo bo tak jak Celius napisał, kupiłeś samochód który ma braki jakieś tam i zdziwiony jesteś że masz wydatki, Skoro twierdzisz że rozrząd wymienisz dla własnego samopoczucia to nie wymieniaj, jak nie życząc ci strzeli będę ja miał lepsze samopoczucie że miałem rację. Z resztą nie będzie problemu bo nowe zawory i głowicę sobie wyrzeźbisz. Tak jest jak się kupi auto kilku letnie i chciało by się jeszcze mieć może gwarancję na wszystko, ewentualnie jak się kupuje merca i się pyta czy klocki z Tico nie podejdą bo są przecież wiele tańsze. Trzeba było kupić auto na łańcuchu jeden problem by odpadł, zwrócić uwagę że rolety nie ma i wymagać jej od sprzedającego. Założyłeś 2 tematy i masz pretensje do garbatego że ma dzieci proste.
Odpowiedz
A ty ciągle trollujesz...
Prosiłem o wymiary tej rolety, gdyż nie chce płacić 300 za kawałek kija i szmatki. Jeśli cię to denerwuje to nie odpowiadaj na dany temat. Są tacy co dadzą tyle, ja nie. I mowa jest o rolecie.
Ps. Klocki i tarcze wymieniłem na textara komplet, przód i tył.
Ps2. Zmierzy ktoś tę roletę?
Ps3. Temat o moim rozrządzie znajduje się w innym dziale.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości