na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {A} Wymiana oryginalnego radia na inne radio niefabryczne Kaliope 58 40 162 2017-Paż-21, 19:25
Ostatni post: pietras8787
  Wymiana radia CD30 na inne fabryczne Mucha 5 2 049 2017-Sty-12, 08:05
Ostatni post: Mucha
  {A} Pomoc w odzyskiwaniu kodĂłw do radia i zmieniarki marsuc 93 28 094 2016-Lip-02, 12:29
Ostatni post: lbk
Ocena wątku:
  • 110 głosów - średnia: 3.12
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{DVD90} jack do radia
witam mam pytanie czy do radia dvd 90 navi dałoby rade założyć wtykę jack bo mam mp3 i chciał bym ją podłączyć proszę o rade. 
Odpowiedz
masz na myśli dorobienie AUX + aktywacja
Odpowiedz
TAK
Odpowiedz
jeżeli brakuje w radyjku elementów to czeka Cię rozebranie radia, lutowanie kilku drobiazgów, dołożenie  scalaka, wiązka i gniazdo + uaktywnienie fejsem wejścia aux, uprzedzam z góry że jakość dźwięku nie jest zadowalająca, szukaj tematów jak dołożyć aux w CD70 lub DVD90 jest kilka dobrych w necie gdzie jest opisane co i jak
Odpowiedz
a cha jeżeli jakość sluchania kiepska to sobię daruje bo muzyka słuchana cicho lub kiepskiej jakości  traci na wartosci więc wole pozostać przy tym co mam . a może połączenie jakoś przez bluetooth by z  telefonu puszczać muzę ?
Odpowiedz
(2014-Mar-05, 13:30)ellono link napisał(a): a moĹźe połączenie jakoś przez bluetooth by z  telefonu puszczać muzę ?
U mnie na CD70 przy połączeniu BT jest jakość bardzo kiepska.
Odpowiedz
dobra daje sobie spokĂłj a szkoda. dzieki za info
Odpowiedz
Czy ktoś może polecić jakiś sprawdzony punkt / osobę w Krakowie, bądź bliskiej okolicy, która zajmuje się dorabianiem gniazda Aux-In w radioodtwarzaczach CD30 MP3?

Chodzi mi o taką modyfikację: LINK: klubzafira.pl/forum/zafira-b/%28tut-zb%29-zafira-gniazdo-aux-in-do-radioodtwarzacza-cd30-mp3/
+ wgranie nowego softa w radiu, jak tu: LINK: klubzafira.pl/forum/zafira-b/%28tut-zb%29-zafira-montaz-aux-in-w-cd70-navi/

Najlepiej z równie dobrym efektem estetycznym jak w wyżej wymienionych wątkach. Żeby nie kłuły w oczy sterczące kable itp. wink

Przy okazji mam dwa pytania:

1) Czy samo wyjęcie radia za pomocą wyjmaków może skutkować jego rozkodowaniem? Chciałem sprawdzić magiczną naklejkę, żeby dowiedzieć się czy w ogóle da sie dorobić Aux'a  w mojej Zafirce. (Zafira B z 2006 roku)

2) Czy zawsze konieczne jest wgrywanie softa za pomocą TECH2 lub opcoma, czy możliwe jest odpalanie Aux'a w jakiś inny sposób?

Pozdrawiam,
Karol
Odpowiedz
Witam. Przymierzam się do dorobienia wejścia AUX w moim cd70 i poszukuje dokładnych parametrów i ilość podzespołów do tego potrzebnych. Te które do tej pory udało mi się znaleźć są rozbieżne lub niekompletne. 
Odpowiedz
Może treść załącznika pomoże w realizacji planu (całość mam w .pdf, ale rozmiar pliku przekracza maksymalny limit jednego załącznika)

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości