na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {CD70,90 navi} - problemy, dyskusje, pytania, spolszczenie Kaliope 125 59 819 2018-Sty-15, 07:45
Ostatni post: LWPM_
  {CD30} MP3 - problemy, dyskusje, pytania Kaliope 68 33 062 2016-Wrz-16, 12:10
Ostatni post: lacki2000
  {CDR 1100} - problemy, dyskusje, pytania Kaliope 43 16 428 2015-Wrz-13, 20:22
Ostatni post: tregon
Ocena wątku:
  • 20 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[B] CD50 Phone - problemy, dyskusje, pytania
Witam!
czy do radia cd50phone da się dołożyć UWA?
mikrofon powinien być w aucie już zamontowany od radia, wystarczyło by przełożyć kabelki...
tak jest czy się mylę?

Odpowiedz
Błażej - wg info z tego tematu http://klubzafira.pl/forum/car-audionavi...morkowego/ dołożenie modułu UWA jest możliwe właściwie do wszystkich modeli radioodbiorników montowanych w Oplach  z wyświetlaczami GID lub CID
Cytat:mogę zamontować w każdym aucie, które ma GID/CID i radio od CC20 do DVD100
Odpowiedz
koledzy(Ĺźanki)
Czy ktoś posiada wiedzę czy można cd 50 phone nauczyć polskiego ew zrobić coś żeby nie gadała do mnie babka po niemiecku. Wiem, że potrzebna jest płytka language cd ale takowej ni posiadam ani w ojczystym języku ani np w anielskim. Ma ktoś takową??
Odpowiedz
mam CD, ale na płytce i tak nie ma PL, można wyłączyć lektora, gdzieś w ustawieniach widziałem taką opcję.
Odpowiedz
Czy ktoś wie jak w środku siedzi laser?? Bo mój cd 50 phone przestał czytać cd i nie widzi mp3.
Odpowiedz
W CD70 Navi i DVD90 siedzi laser SF-C20, myslę, że w Twoim CD50 też, ale to musisz sprawdzić
Odpowiedz
W necie jest sporo informacji o cd70 i cd90- faktycznie tam siedzi sf-c20. Napisałem kilka emaili jak dostanę jakieś konkretne info to się podzielę
Odpowiedz
Jak nie będziesz wiedział jak się za to zabrać żeby nie zrobić sobie kuku podaj adres email na PW
Odpowiedz
Udało się. Rozbiórka to 4 śrubki z góry, zdejmujemy wieczko i mechanizm cd jest już wolny. Odpinamy od spodu tasmę(jedyne co łączy mech cd z radiem). Żeby dobrac się do lasera odkręcamy 4 śrubki które mocują płytkę drukowaną.Odpinamy tasmę i 3 kable, zdejmujemy płytkę drukowaną. Laser już widać żeby go uwolnić odkręcamy prowadnicę(metalowy pręt) wystarczy okręcić  jedną z dwóch śrubek. laser jaki w nim siedzi to RAE-0152. Trzeba zwrócić uwagę na model. Są lasery z prowadnicą ślimakową i ślizgową-ja miałem bez ślimaka. Wyczyściłem laser i płytki cd śmigają aż miło. Ale mp3 nie czyta?? Nie wiem czy powinien-mój cd 50 phone pochodzi z 2004 roku więc może nie "ogarnia"mp3 juz z założenia. Może ktoś wie czy wszystko cd 50 czytają mp3 czy tylko niektóre.
Ps nie miałem aparatu pod ręką więc nie zrobiłem fotorelacji.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości