na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {Info} {B} M32 Skrzynia biegĂłw manualna - dyskusja, obsługa, naprawa, wymiana oleju Belfer 161 71 475 2018-Wrz-18, 13:09
Ostatni post: Belfer
  {B} Skrzynia lub sprzęgło PiotrF 1 419 2018-Lip-09, 08:48
Ostatni post: Belfer
  {B} Odpowietrznik sprzęgła darek_s 2 2 317 2017-Lis-29, 17:55
Ostatni post: darek_s
Ocena wątku:
  • 21 głosów - średnia: 2.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{B} Wymiana płynu w pompie sprzęgła.
Witam wszystkich. Zamierzam zabrać się do wymiany płynu hamulcowego w swojej zafirce, a przy okazji wypadałoby też w pompie sprzęgła. Czy ktoś z was już to robił, gdzie znajdę odpowietrznik i czy w ogóle można zrobić to samemu?
Odpowiedz
Czesc,wymiane mozesz sam zrobic,tak mi sie wydaje ,odpowietrznik jest pod akumulatorem na skrzyni biegow.W mojej zafirce 1.9 przynajmniej tam jest umiejscowiony.musisz wyjac akumulator i jego plastikowa tacke,po lewej stronie powinien byc,(slave cylinder)sorki ale nie wiem jak jest po polsku.
Odpowiedz
Czesc,wymiane mozesz sam zrobic,tak mi sie wydaje ,odpowietrznik( korek upustowy)  jest pod akumulatorem na skrzyni biegow.W mojej zafirce 1.9 przynajmniej tam jest umiejscowiony.musisz wyjac akumulator i jego plastikowa tacke,po lewej stronie powinien byc,(slave cylinder)sorki ale nie wiem jak jest po polsku.Jest z plastiku ,dochodzi do niego wezyk ,a z drugiej strony jest nakretka.

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości