na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {B} Naprawa pasa bezpieczeństwa mrocznygracz 4 2 416 2016-Lis-09, 08:29
Ostatni post: opelek
  {B} Gniazdo pasa bezpieczeństwa/tył/lewa strona/pojedyńcze Chlipo 1 1 591 2016-Kwi-30, 19:37
Ostatni post: Mietas
  {B} Napinacz pasĂłw bezpieczeństwa Mario83 0 778 2015-Kwi-14, 20:13
Ostatni post: Mario83
Ocena wątku:
  • 21 głosów - średnia: 3.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{B} Zablokowany pas bezpieczeństwa
KOLEŻANKI/KOLEDZY mam problem z pasem bezpieczeństwa w środkowym rzędzie (pas dla pasażera siedzącego na środku)... Otóż - PAS SIĘ ZABLOKOWAŁ i ani w jedną, ani w drugą stronę nie chce "puścić" - trzyma na maksa... Co z tym mogę zrobić? Jak się ewentualnie do niego dostać? Mega ważna to sprawa - bo jest to miejsce dziecka w foteliku...
Jeśli będziecie w stanie pomóc - JUŻ TERAZ OGROMNA MOJA WDZIĘCZNOŚĆ... Pozdrawiam...
Odpowiedz
Zobacz tutaj: http://klubzafira.pl/forum/karoseria-i-w.../#msg44361
Odpowiedz
Dzięki wielkie za zainteresowanie...
Patrzyłem już na to wcześniej - próbowałem... i nic...
Odpowiedz
Połóż oparcie środkowego fotela i potem postaw ponownie powinno pomóc
Odpowiedz
Ale pas jest wyciągany z lewego siedzenia pasażera (za kierowcą)... A zaklinował się jak złożyłem to siedzenie i teraz nie da rady go podnieść - najwyżej jakieś 45 stopni...
Sam już nie wiem, jak to ruszyć...
Odpowiedz
to ten fotel składaj i rozkładaj.
Odpowiedz
Niestety - składanie i rozkładanie fotela nic nie daje... Może jeszcze jakieś pomysły, Drodzy, podrzucicie... Jakieś
namiary na ewentualny zakup tego pasa - bo nie wiem, czy po prostu nie skończy się wymianą...
Odpowiedz
Zazwyczaj winna jest kulka blokująca mechanizm dopuki jaj nie wyczyścisz dalej będzie problem przerabiałem to w WV Golf IV
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości