na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {Info} {B} M32 Skrzynia biegĂłw manualna - dyskusja, obsługa, naprawa, wymiana oleju Belfer 161 70 813 2018-Wrz-18, 13:09
Ostatni post: Belfer
  [TUT ZB] M32 - Regulacja mechanizmu zmiany biegĂłw przemeks 21 38 689 2017-Gru-08, 20:12
Ostatni post: wolf80
  {B} M32 - Uszkodzenia skrzyni biegĂłw (zdjęcia z własnych diagnoz) Belfer 7 19 056 2017-Wrz-21, 19:24
Ostatni post: palibrzuch
Ocena wątku:
  • 24 głosów - średnia: 2.96
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{B} M32 - naprawa skrzyni M32 -polecany warsztat
Witam
Drodzy koledzy

Może ktoś polecić sprawdzony warsztat w Warszawie który naprawi mi skrzynię biegów.
Objaw : delikatny szum na 5 i 6 biegu który ustaje po zwolnieniu pedału gazu i nasila przy przyśpieszeniu.
Osoby siedzące obok dopóki im nie powiedziałem i nie słyszały tego.
Na  innych biegach nie ma tego.
Drążek zmiany biegów nie "rusza się"
Z tego co przeczytałem konieczność wymiany 6 łożysk.
ASO Opla na Radzyminskiej wycenilo usluge na 3,5 tys

Pozdrawiam
Mariusz
Odpowiedz
kontaktuj się z kolegą Belfer - specjalizuje się w naprawach M32
Odpowiedz
Witam, wywołany do tablicy !!!  ASO "Z tego co przeczytałem konieczność wymiany 6 łożysk. ASO Opla na Radzyminskiej wycenilo usluge na 3,5 tys"...
za taką cenę to sprzedam skrzynie po regeneracji, koszt naprawy u mnie przy takich objawach to od 500 do 1200 zł , wysyłka kurierem 24 godziny w dwie strony na mój koszt 150 zł , naprawa jeden dzień !!! informacja szczegółowa tel 603978275, pozdr
Odpowiedz
witam
Mam trochę inny problem ze skrzynią, ale też najprawdopodobniej będzie rozbierana. w przyszłym tygodniu będę znał dokładną przyczynę i cenę.
warsztat na skrzyżowaniu dźwigowej i połczyńskiej koło Carserwisu. Drugi polecany mi jest w Łomiankach.

pozdr
Artur
Odpowiedz
Witam

Dziękuję za wpis
Ja jeszcze swojej nie naprawiłem, obecnie jeżdżę skuterem -)
Będę wdzięczny za wszelkie informacje, przed zimą muszę koniecznie temat definitywnie zakończyć.

Pozdrawiam
Mariusz
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości