na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Opony letnie, zimowe i całoroczne JaGoDkA 37 12 079 2018-Lip-24, 10:02
Ostatni post: fanrp
  {Info} Opony Zimowe 205/55R16 91T NOKIAN WR D3 celius 16 1 542 2018-Sty-06, 18:43
Ostatni post: Mucha
  Gdzie warto kupować teraz opony? Kkrzysztof 10 782 2017-Lis-27, 11:53
Ostatni post: QRZOL
Ocena wątku:
  • 9 głosów - średnia: 3.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{B} Opony letnie. Co wybrać??
alufelga jak się kręci widać że jest w przeciwnieństwie do bieznika opon,a chciałem kupić stalówki struktury z kołpakami tyle że za tą cenę do zapłaciłem za alusy z oponami bym nie dostał.
Odpowiedz
witam
mam dylemat ktore letnie oponki byscie polecili z tych do zefirki 1.9 cdti(150km)
czytam na oponeo ale sie tym nie sugeruje bo to jakies bzdury tam pisza te opinie, zasugerowalem sie i kupilem  Nankangi NS20 rok 2012 i wlasnie musze je zmienic po 2 tygodniach jazdy ( nie kupujcie tych opon to nic nie warte a tak byly zachcwalane ale chyba przez tych co nie przekraczaja 90km na godzine powyzej  juz jest koszmar, sa do sprzedania za pol ceny), zaczalem sie rozgladac i wybralem takie

Yokohama c. drive 2 225/45 R17 94W XL
Dunlop SP Sport Fast Response 225/45 R17 91W with rim protection, AO
Nokian Z G2 225/45 ZR17 94Y XL
Vredestein ULTRAC CENTO 225/45 ZR17 94Y XL with rim protection ridge
Uniroyal RainSport 2 225/45 ZR17 91W with raised rim rib
Goodyear OptiGrip 225/45 R17 94W XL

dodam ze jezdze dosc agresywnie i czesto autostradami interesuje mnie dosc cicha opona a zarazem zeby byla dosc mocna i niezla na wode bo jezdze po anglii (takie rzeczy tylko w erze [img alt=smile]zafiraklub.pl/forum/images/smiles/icon_smile.gif[/img]  )
moim faworytem jest yokohama ale moze sie myle , minusem jej to ze nie ma rantow
czekam na wasze podpowiedzi moze ktos ma ktorys z tych modeli przy zefirce i sie podzieli uwagami
pozdrawiam
Odpowiedz
Na deszcz Uniroyal rainexpert typowo deszczowa opona ja mam i nie żałuję ,zajefajna guma,widzę że kolega co ma wulkanizację załozył je do prywatnej octavki,można jeździć prawie do przysłowiowego zera i bieżnik ma te same zalety w przeciwieństwie do Fuldy Carat która rowki odprowadzające na boki ma tak zrobione ze przy pewnej grubości bieznika po zużyciu częściowym zrównują się z powierzchnią przylegająca do jezdni i traci całkowicie odprowadzanie wody.
Krasnal pewwnie napisze ci że Pirelli ale pisz do niego może ci załatwi w dobrej cenie co byś nie wybrał.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości