na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {A} ZA Z22SE moduł zapłonu jasioC 0 74 2018-Lis-12, 18:31
Ostatni post: jasioC
Pytanie {A} Sterownik ECU - klonowanie - wymiana - zamiana dworus 1 172 2018-Sie-09, 20:08
Ostatni post: Grzesiek_2502
  [A] Zdalne odpalanie silnika, własny moduł arduino darrrrek 21 4 297 2016-Sie-25, 16:57
Ostatni post: vojtek2008
Ocena wątku:
  • 37 głosów - średnia: 3.41
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{A} Co to za moduł/sterownik
Witam.

Co to za moduł/sterownik znajdujący się w przednim słupku przy podłodze po prawej stronie pod plastikiem (w okolicach nóg)??
Sterownik silnika znajduje się z tego co czytałem pod lewym błotnikiem więc to raczej  nie to. Może mi ktoś to wyjaśnić ??
Odpowiedz
Jeśli przy nogach pasażera - to moduł sterowania centralnego zamka
Odpowiedz
Aha, dzięki Mietku smile Sprawa jasna
Odpowiedz
(2014-Maj-12, 09:30)Mietas link napisał(a): to moduł sterowania centralnego zamka
I po dołożeniu paru elementów elektronicznych domykanie szyb z kluczyka.
[Obrazek: 7v78i9n.jpg]
Odpowiedz
Jurek wiem i miałem coś takiego w astrze. W zosi nie chcę z powodu posiadania szyberdachu i właśnie często w upalne dni zostawiam go uchylonego.
Odpowiedz
Sorki ale w schemacie podanym przez Dziadka jest błąd zamiast 220uF zamienić na 470uF
Pozdrawiam
Odpowiedz
A u mnie domykaja sie szyby dopiero po ryglowaniu czyli za 2 nacisnieciem pilota
Odpowiedz
Z tego co pamiętam to na przewodzie od sterownika w kolorze żółto-czarnym w złaczu 1-12 ? po inicjacji ryglowania występuje napięcie +12V.
Pozdrawiam
Odpowiedz
Nie wiem czy dobrze kojarzę, ale ktoś dodawal nawet zdjęcia do tutka, jak takie domykanie wykonać. Szukam, szukam, znaleźć nie mogę.
Odpowiedz
Gargamel ja zakładałem taki do domykania szyb, prosta robota jak świński ogon.
http://allegro.pl/automatyczne-domykanie...85236.html
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości