na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Test Opon Całorocznych :) w tym Michelin CrossCline violator 13 4 003 2016-Mar-16, 09:02
Ostatni post: Neddal
  Zamienniki opon - kalkulator JaGoDkA 1 3 757 2013-Mar-25, 14:13
Ostatni post: Raff
  Oznaczenia opon samochodowych JaGoDkA 1 4 844 2012-Lis-07, 11:11
Ostatni post: Jacek2308
Ocena wątku:
  • 13 głosów - średnia: 2.77
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Marki opon
Można sprawdzić z jakich krajów pochodzą konkretne marki opon które czasami widzieliśmy  nie wiemy skąd się wywodzą

http://www.oponytanio.pl/Marki_opon.html
Odpowiedz
A SportivaHuh?Huh?Huh?Huh? Shocked.......mam takie jeszcze na Combo i nie wiem co to za wynalazek. Z takimi przyjechał z Francji.  Na jednej niby jest napisane że Portugalia.
Odpowiedz
produkcja może być w róznych krajach, samo pochodzenie marki, ak jak np Uniroyal część w Słowacji a część w DE produkują. Zdziwiły mnie opony Avon które widziałem na angolach.
Odpowiedz
Kelly, skoro grupa Goodyear, nie powinny być takie złe, a ludzie je wyśmiewają na maxa
Odpowiedz
Kupili nam w resorcie kiedyś zimówki Wanilli -masakra powiem tyle, jeden huk a jechały gdzie chciały.
Odpowiedz
(2014-Maj-15, 12:40)racool link napisał(a):A SportivaHuh?Huh?Huh?Huh? Shocked.......mam takie jeszcze na Combo i nie wiem co to za wynalazek. Z takimi przyjechał z Francji.  Na jednej niby jest napisane Ĺźe Portugalia.

Marka Sportiva być może nie jest tak mocno znana, ale to nie oznacza, że nie można zwrócić uwagi na jej ofertę opon Sportiva. Tym bardziej jeśli firma ta należy do znanej na całym świecie niemieckiej marki Continental, która produkuje w tych samym fabrykach opony ze swoim logo i opony Sportiva.

Ja proponuję ta stronę do szukania producentów i fabryk opon.
http://www.oponaok.pl/pochodzenie-producentow/
Odpowiedz
A marka Zeetex? A dokładnie ta opona http://www.oponeo.pl/model-opony/zeetex-ice-plus-s100
Co myślicie? Opinie są bardzo dobre, niby smile
Odpowiedz
(2014-Paż-04, 19:57)karolp1993 link napisał(a):A marka Zeetex?
Ten producent nie występuje w żadnych zestawieniach producentów opon ( nawet azjatyckich ).
Jeśli szukasz taniej opony zimowej w tym rozmiarze to zastanów się nad Dębicą Frigo 2 lub trochę droższą Frigo HP.
Odpowiedz
A jeszcze zapytam, coś o Barum Polaris 3 i marce Nankang mozesz powiedzieć? Teściowi zamówiłem Nankangi NS-20, kolega też jeździ na takim komplecie i obydwaj są zadowoleni, zastanawiam się nad zimową wersją też.
Odpowiedz
(2014-Paż-04, 20:25)karolp1993 link napisał(a):Nankangi NS-20
Nie spotkałem tych opon w żadnych renomowanych testach  ani rankingach.

(2014-Paż-04, 20:25)karolp1993 link napisał(a):kolega teĹź jeĹşdzi na takim komplecie i obydwaj są zadowoleni
zależy co kto wymaga od opony zimowej. Znam takie osoby, które jeżdżą na oponach całorocznych w zimie i są zadowoleni.

(2014-Paż-04, 20:25)karolp1993 link napisał(a):coś o Barum Polaris 3
Są to opony z grupy opon Continental. Całkiem dobrze spisują się w zimie. Kiedyś jeździłem Citroenem ZX na Barum Polaris 2 i specjalnie nie narzekałem.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości