na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Test Opon Całorocznych :) w tym Michelin CrossCline violator 13 3 912 2016-Mar-16, 09:02
Ostatni post: Neddal
  Zamienniki opon - kalkulator JaGoDkA 1 3 703 2013-Mar-25, 14:13
Ostatni post: Raff
  Oznaczenia opon samochodowych JaGoDkA 1 4 805 2012-Lis-07, 11:11
Ostatni post: Jacek2308
Ocena wątku:
  • 13 głosów - średnia: 2.77
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Marki opon
Ok, dzięki za info. W Czechach i Niemczech widziałem na billboardach reklamy opon Nankang, u nas się nie spotkałem. Chyba zdecyduję się na Frigo albo Polarisy.
Odpowiedz
(2014-Paż-04, 20:37)Krasnal link napisał(a):zaleĹźy co kto wymaga od opony zimowej. Znam takie osoby, ktĂłre jeĹźdżą na oponach całorocznych w zimie i są zadowoleni.
Zapomniałeś dodać że w testach opony całoroczne wypadają lepiej niż niektóre sezonowe...

Sent from mobile.

Odpowiedz
Jak ktoś mało jeździ i to głównie po dużym mieście gdzie odśnieżone są drogi na bieżąco wielosezonowe opony będą się sprawdzać.
Odpowiedz
Ciekawa stronka dzięki za nią razz Ps może mi ktoś polecić jakieś opony zimowe do Zafiry B bo powolutku przygotowuję się do kupna, oczywiście chciałbym nówki, pozdrawiam.
Ja po raz drugi zamówiłem Frigo 2, bardzo dobrze idą w śniegu i błocie pośniegowym, polecają je także nasi zaprzyjaźnieni górale z Bukowiny.  smile
Odpowiedz
Również posiadam te frigo 2, jak dla mnie idealne rozwiązanie smile Bardzo dobrze trzymają się drogi, pewnie zostanę przy nich na dłużej, dużo ludzi na forach to poleca.
Ostatnio rozmawiałem ze znajomym który pracuje w hurtowni opon polecał też dębice frigo 2 lub trochę droższe mianowicie nokiany wr d3 zastanawiam się pomiędzy nimi.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości