na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {B} Opel Zafira B Automatyczne włączanie świateł jak wyłączyć TheForce 6 592 2018-Sie-21, 22:30
Ostatni post: lukaszleski
  {B} Mikrowyłącznik klapy tylnej - usterki, diagnoza, naprawa piotrgu 83 26 658 2018-Maj-07, 15:29
Ostatni post: kieltyk
  {B} Włącznik świateł palibrzuch 2 538 2017-Lip-26, 02:49
Ostatni post: palibrzuch
Ocena wątku:
  • 63 głosów - średnia: 3.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{B} Przełącznik świateł AUTO
@dorich

Ale autorowi nie o to chodzi.
Odpowiedz
(2016-Lut-16, 09:32)Mietas napisał(a): Zgaduje - być moĹźe wynika to z poz. T61 - ktĂłry załatwia problem

T61 nie jest standardowym wyposażeniem - jego montaż w autach był wykonywany na określone rynki, np. do krajów skandynawskich, Austrii, Szwajcarii, gdzie najwcześniej były wprowadzone światła do jazdy dziennej
Masz rację mam auto ze Szwajcarii , i tak dzisiaj wył komputerem opcje świateł w pozycji zero żeby świeciły cały czas iiii po zmroku światła nie zapalają się same . Więc czy opel byłby tak oszczędny ze posiadając czujnik zmierzchu nie jest on aktywny do momentu aż nie będę miał przełącznika świateł z opcją auto ? Czy muszę to aktywować poprzez komputer i wymienić przełącznik mógłby coś ktoś powiedzieć więcej na ten temat .
Odpowiedz
Zagadkę rozwiazalem nie wiem czy wiecie ale jak odkryłem pewną rzecz . Zastanawiałem się czy mam czujnik zmierzchu wszystko na to wskazywało lecz jak było ciemno lub pochmurno przełącznik w pozycji 0 bo nie mam auto, światła się nie wł . Dlaczego bo sprawdzałem to mając zaciegniety ręczny ! Po spuszczeniu ręcznego światła się wł jak jest ciemno lub  pochmurno . Bardzo mnie to zdziwiło ale tak jest
Odpowiedz
Interesujące spostrzeżenie ale moim zdaniem nawet logiczne, w jakim celu mają się zmieniać światła na postoju? Podobna chociaż dotycząca innego układu jest w ZB, nie włączy się ogrzewanie tylnej szyby jeśli silnik nie pracuje - sprawdzone przy okazji montażu dodatkowej diody sygnalizującej proces regeneracji DPF.
Odpowiedz
Witam. W autku mam automatyczne sterowanie światłami. Zauważyłem że działa ono na zasadzie zmiany warunków światła dziennego. Moje pytanie czy jest możliwość ustawienia tak aby na pozycji AUTO światła świeciły cały czas bez względu na warunki. Nie chcę montować ledów do jazdy dziennej a funkcja AUTO z włączonymi reflektorami po uruchomieniu silnika i odwrotnie byłaby dla mnie super. Proszę o poradę. Pozdrawiam.
Odpowiedz
Tak jest. Musisz ustawić interfejsem WARIANT 5 i będą świeciły się cąły czas. Natomiast tylne światła będą się włączać zależnie od warunków atmosferycznych lub w nocy. Albo też mogą się świecić cały czas.czas
Odpowiedz
(2016-Maj-19, 13:37)Chlipo napisał(a): Tak jest. Musisz ustawić interfejsem WARIANT 5 i będą świeciły się cąły czas. Natomiast tylne światła będą się włączać zaleĹźnie od warunkĂłw atmosferycznych lub w nocy. Albo teĹź mogą się świecić cały czas.czas

Dziękuję za informację :-) A jakbyś z polskiego na nasze mi przetłumaczył o co chodzi z tym interfejsem WARIANT 5. Sorki
Odpowiedz
Musisz ustawić op-comem wariant świateł jaki chcesz mieć. Potrzebny jeszcze będzie car pass.
Odpowiedz
Zgadza się. Masz Car Pass?
Odpowiedz
(2016-Maj-19, 19:53)Chlipo napisał(a): Zgadza się. Masz Car Pass?
Dziękuję za podpowiedzi :-) Dzięki Wam dowiedziałem się co to jest op-com i car pass :-) Człowiek całe życie się uczy. Na razie wariant 5 będzie musiał poczekać bo nie mam tych rzeczy. Pozdrawiam :-)
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości