na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {B} Opel Zafira B Automatyczne włączanie świateł jak wyłączyć TheForce 6 577 2018-Sie-21, 22:30
Ostatni post: lukaszleski
  {B} Mikrowyłącznik klapy tylnej - usterki, diagnoza, naprawa piotrgu 83 26 631 2018-Maj-07, 15:29
Ostatni post: kieltyk
  {B} Włącznik świateł palibrzuch 2 537 2017-Lip-26, 02:49
Ostatni post: palibrzuch
Ocena wątku:
  • 63 głosów - średnia: 3.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{B} Przełącznik świateł AUTO
Mam CID'a. Może z czasem znajdzie się jakiś magik  smile
Odpowiedz
Jeżeli masz navi albo UWA to nie uda się ustawić języka polskiego
Odpowiedz
Trudno. Po polsku zawsze przyjemniej ale już się przyzwyczaiłem do menu w języku angielskim  smile
Odpowiedz
(2017-Mar-22, 11:57)celius napisał(a): Tak. Ja tez mam 5 wariant na przodzie. Tył się nie świeci. Pokrętło w trybie auto i świat staje się łatwiejszy wink

Uważajcie tylko z kręceniem przełacznikiem - bo jak się odpowiednio szybko przekręci z auto na zero i spowrotem to wyłacza się automat od świateł - dowiedziałem się po wyjechaniu z przeglądu jak diagnosta tak własnie zrobił i chwilę po wyjeździe miałem kontrolę policji "czemu Pan jedzie z wyłączonymi światłami" Roll Eyes
Ale uwierzyli że są w automacie i niemożliwe że się nie świecą. Co ciekawsze taki sam szybki ruch przełącznikiem właczył znowu tą funkcjonalność.
Odpowiedz
Tak  smile Pilnuję się bo wiem że w ten sposób można zdezaktywować tę przyjemną funkcję  wink
Odpowiedz
Pytanie trochę inne.

Czy da się tak zrobić?

W trybie auto aby nic się nie świeciło? Dopiero jak wjadę w tunel to ma się włączyć wszystko.

Chcę tak zrobić aby dodać dzienne w miejsce halogenów i wykorzystać czujnik zmierzchu do załączenia świateł i wyłączenia dziennych.

Mam biksenony i nie chcę ich wypalać. Obecnie jest tak, że tylko przód w auto trybie świeci.
Odpowiedz
Możesz. Ja tak miałem zanim ustawiłem na tryb 5 czyli tylko przód. Przed zmianami światła zapalały się automatycznie tylko gdy robiło się ciemniej.
Odpowiedz
Gitara. Trzeba będzie to przestawić wink
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości