na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {Info} Deska rozdzielcza - demontaż marcin_74 0 118 2018-Wrz-04, 02:44
Ostatni post: marcin_74
  {C} Przerwa między oparciem foteli a roletą Zdzich 17 3 750 2017-Cze-24, 16:03
Ostatni post: szymekmaj
Ocena wątku:
  • 25 głosów - średnia: 2.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{C} - demontaż foteli
Ja przy wyjazdach 7 osobowych szarikiem zapiąłem ogon, niebo lepszy niż box. Bardzo pakowna, nie robi oporu powietrza, ładownośc dużo większa i finansowo tańsza więc z wszystkich rozwiązań takie mnie najbardziej się sprawdziło.

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Przyczepka nie wchodzi w grę...
Odpowiedz
(2014-Cze-23, 13:26)TATKO napisał(a): Czy ktoś próbował wymontować na stałe fotele 3-go rzędu z Zafiry Tourer?
WYdaje mi się, że ich nie wykorzystam więc niepotrzebnie zajmują miejsce i pewnie sporo ważą...
Pozdrawiam,
TATKO
Witam

Bagażnik ZC po amputacji siedzeń w trzecim rzędzie. Trochę odkrecania bylo. Boczki też trzeba ściągnąć ale warto. Przybyło sporo miejsca. Tak średnio z 10 zgrzewek 4x1.5l . Druga sprawa to same fotele też sporo ważą. Na codzień Przydalby się organizer od wersji 5-os.[Obrazek: 44e062b4734aa5e5e8c09f2886d9bbc6.jpg]

Wysłane z mojego LG-H502 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
Moja amatorska zabudowa po demontażu siedzeń. Może nie wygląda luksusowo ale spełnia swoje zadanie smile
https://www.youtube.com/watch?edit=vd&v=xqECw12_MkY

Wysłane z mojego LG-H502 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
Fajnie wink też w ZB nie mam siedzeń ale jeszcze nie zdążyłem zrobić otwieranej.

Wyciąłem sobie z dibondu taką całą podłogę i otwieram ją całościowo.

Rzadko tam zaglądam bo mam tam taki towar, że często nie trzeba wink
Odpowiedz
Error
Odpowiedz
Witam, Mam pytanie a jak się ma sprawa jak bym chciał zamontować 3 rząd siedzeń bo mam wersje 5 miejscową, rozumiem że wszystkie mocowania są wyciągam pojemniki i mocuję ??  I drugie pytanie jak wymontowaliście siedzenie to może chcecie sprzedać ? biggrin
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości