na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {CD30,DVD70} radio, problem ze słabym sygnałem stacji radiowych ondrasz 4 3 110 2017-Lis-24, 22:43
Ostatni post: zoniec30
  {A} Wymiana oryginalnego radia na inne radio niefabryczne Kaliope 58 40 324 2017-Paż-21, 19:25
Ostatni post: pietras8787
  Radio z Aliexpress (pytanie) Zmudziak 11 2 501 2017-Cze-06, 20:29
Ostatni post: Zdzich
Ocena wątku:
  • 40 głosów - średnia: 2.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{ZA} 2 DIN radio
Witam, udało się może komuś przerobić w wersji A radio na 2 din ? Pozdrawiam
Odpowiedz
Szczerze nie spotkałem się z czymś takim nigdzie, a konkretnie jaki powód masz by takie radio montować?

w wujku google znalazłe coś takiego
Odpowiedz
Lepszy design, też właśnie widziałem ten filmik i zaintersowało mnie właśnie takie rozwiązanie ponieważ mam zamiar zakupić radio i jeszcze rozważam wybór.
Odpowiedz
Na pewno trzeba deskę wyrzeźbić po takie radio
Odpowiedz
A nie lepiej kupić jakiś dedykowany kombajn? Z nawigacją dotykowym ekranem i możliwością oglądania filmów?

Sent from mobile.

Odpowiedz
(2014-Cze-25, 11:01)kicaj link napisał(a): A nie lepiej kupić jakiś dedykowany kombajn? Z nawigacją dotykowym ekranem i moĹźliwością oglądania filmĂłw?

Sent from mobile.

polecasz może coś ?
Odpowiedz
Właśnie szukam czy coś jest w necie. Do zb było parę ale za nigdy nie jeździłem wiec się nie interesowałem.

Ok już widzę w czym problem - brak miejsca na stację.
Ale znalazłem coś takiego
zafiraklub.pl/forum/printview.php?t=4592&start=0
I na forum vectry też coś pokazywali.

Sent from mobile.
Odpowiedz
(2014-Cze-25, 11:01)kicaj link napisał(a): A nie lepiej kupić jakiś dedykowany kombajn?
Jak można dedykowane kupić skoro nigdy 2 din nie było w serii.
Odpowiedz
A nie lepiej jak chcesz DVD wrzucić zamiast 2 DIN i rzeźbienia po prostu 1DIN z windą?? W radiu z windą masz regulację pochyłu wyświetlacza jak i odsuwu ekranu od radia, nie świeci ci cały czas w oczy jadąc nocą (możesz zawsze schować ekran). Każde DVD świeci jasno i wali po oczach.
Odpowiedz
Witam panowie  smile mam dosyć chyba dziwne pytanie...
A wiec chciałbym się was poradzić co chodzi o zafirke a moje pytanie jest takie czy istnieje jaka kol wiek możliwość zamontowania w zafirce radia 2 dinowego ?? Bardzo was proszę nie wyśmiejcie mnie bo to jest dla mnie bardzo poważny problem...
Radyjko mam takie LINK: tufotki.pl/tklxB#p4984598 i chce jakoś je zamontować ale nic nie potrafię wy myśleć jak to zrobić...
Z gory dziekuje za pomoc  smile
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości