na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {A} Nie działające szyby i głośniki w tylnych drzwiach mleczny87 3 412 2018-Sie-01, 07:55
Ostatni post: olek
  {A} szyby, radio i lusterka nie działają Kilkomaks 0 508 2018-Kwi-06, 00:42
Ostatni post: Kilkomaks
  {Info} Zanik napięcia w części bezpiecznikĂłw 2.0 DTI Artur_KRK 7 1 226 2017-Mar-17, 19:45
Ostatni post: oki Darek
Ocena wątku:
  • 32 głosów - średnia: 3.06
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{A} Niedziałające funkcje MID po ciężkim odpalaniu
Witam. Dziś wsiadając do auta tradycyjne przekręciłem kluczyk, na wyświetlaczu temperatura była -21,5C. Zagrzałem świece 3 razy i zacząłem zapalanie. Za pierwszym razem, ciężko kręciła, ledwo załapała i zgasła. Spróbowałem ponownie, dodałem trochę gazu no i odpaliła, ale na wyświetlaczu teraz mam takie cuś:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=gyFpANfSeoo&feature=youtu.be[/youtube]

Odpowiedz
Nie świruje czasami czujnik zewnętrzny temperatury?
Odpowiedz
Znacznik F świadczy o braku info od czujnika temp. zewnętrznej
Odpowiedz
Ale co ma czujnik zewnętrznej temperatury do reszty informacji? Przejechany dystans, zużycie paliwa itp.
Odpowiedz
Po odłączeniu akumulatora wszystko wróciło do normy. Można zamknąć wink
Odpowiedz
Zmodyfikował Ci się wyświetlacz i miałeś wszystko naraz bez przełączania klawiszami a Ty narzekasz...
Odpowiedz
Temperatura wyprawia cuda z elektroniką. Ja przy takich mrozach miałem podobnie.
Odpowiedz
Harry - sam  przełączałem wink
Odpowiedz
(2012-Lut-03, 15:07)karolp1993 link napisał(a): Po odłączeniu akumulatora wszystko wrĂłciło do normy. MoĹźna zamknąć wink
Witam, Panowie mam identyczny problem i niestety odłaczenie aku na 15  min. nie pomoglo, dodam ze temperatura sie wywietla normalnie, czy macie jakies inne pomysly co moglo sie stac, pozdrawiam
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości