na dół
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{B} dyskusje ogĂłlne info etc
co do fotela sie zgodzę jest z lewej strony gałka podparcia lędzwiowego curve
Odpowiedz
a dokładnie, to nie regulacja lędźwiowa tylko, element pod podłokietnik, który posiada tylko kierowca ( w wypadku tego fotela angielski)
Odpowiedz
A zafira stała tez na otoMoto, było tam wiecej zdjeć wnętrza i sam sie przymierzalem zeby oglądać ją dla znajomego wink może ktoś ja widział na żywo i jest w stanie sie wypowiedzieć?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
(2014-Lip-07, 21:29)OPCycany link napisał(a): co do fotela sie zgodzę jest z lewej strony gałka podparcia lędzwiowego
Poniżej zdjęcie ZB w wersji europejskiej (bez podłokietnika), z takim samym elementem.

[Obrazek: 26062014213827upload.jpg]

z tej np. aukcji:http://allegro.pl/opel-zafira-b-1-9cdti-150km-sport-klimatronik-alu-i4371307664.html

a tu poniżej zdjęcie europejskiej ZB  i fotela pasażera:
[Obrazek: bik6.jpg]

z tej aukcji:
http://allegro.pl/opel-zafira-b-cosmo-1-...04945.html
Odpowiedz
(2014-Lip-07, 21:27)adasko2253 link napisał(a): . Na aucie sa 3 odcienie koloru, nie zgadzaja sie szpary nawet na foto
Ze zdjęcia to możesz wróżyć jak z fusów,osobiście auto mierzyłem czujnikiem, miałem pełną dokumentację w rękach, książkę serwisową i faktury na wykonane naprawy. Bo tak się składa że ja te auto oglądalem przed przyjazdem pod względem bezwypadkowości i pochodzenia.
Ta w teście pewnie też ma z angola?
[Obrazek: opel_zafira_1.7_cdti_125_km_cosmo_2010_11.jpg]
Odpowiedz
Jeśli we vinie jest podparcie lędźwiowe dla pasażera to zwracam honor, ale jak do tej pory widziałem to tylko na fotelach recaro, nie na standardowych

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
(2014-Lip-01, 18:21)endzi link napisał(a):A53 = SIEDZENIE PRZEDNIE,PASAĹťERA,6-FUNKCYJNA OBSŁ. RĘCZNA
A88 = ZAGŁÓWEK,SIEDZENIE PRZEDNIE,AKTYWNY
AF8 = STEROWANIE ZAMKA BOCZNYCH DRZWI,OCHRONA PRZECIWWŁAMANIOWA
AH4 = FOTEL PRZEDNI,KIEROWCY,RĘCZNY SZEŚCIODROŻNY
AHA = Z REGULACJĄ PODPARCIA LĘDŹWIOWEGO
AHB = Z REGULACJĄ PODPARCIA LĘDŹWIOWEGO

kol.adasko2253 jest w VIN czarno na białym a forumowicz Groszek niech pomyśli zanim napisze bo taka fachowość z wiedzą jest wątpliwa i jest wprowadzeniem w błąd dopiero co nowego posiadacza Zafiry z naszego forum.
Odpowiedz
Wszystko i na temat . Własnie ci pisałem ze masz VIN wkleic koledze
Odpowiedz
(2014-Lip-07, 21:35)Bamber link napisał(a): osobiście auto mierzyłem czujnikiem, miałem pełną dokumentację w rękach, książkę serwisową i faktury na wykonane naprawy. Bo tak się składa Ĺźe ja te auto oglądalem przed przyjazdem pod względem bezwypadkowości i pochodzenia.

No i to jest na co dowĂłd?
Odpowiedz
(2014-Lip-07, 22:06)karol link napisał(a):     osobiście auto mierzyłem czujnikiem, miałem pełną dokumentację w rękach, książkę serwisową i faktury na wykonane naprawy. Bo tak się składa Ĺźe ja te auto oglądalem przed przyjazdem pod względem bezwypadkowości i pochodzenia.

Na to kolego ze są na forum osoby które nie pierwsze auto ogladaja i polecaja do kupna jesli je sprawdza. Byle chłamu sie tutaj nie wciska

No i to jest na co dowĂłd?
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości