na dół
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{B} dyskusje ogĂłlne info etc
(2014-Lip-07, 22:00)Bamber link napisał(a): kol.adasko2253 jest w VIN czarno na białym

w takim razie zwracam honor, ale sam przyznasz że nie jest to standardem w zafirach i ciężko takie coś spotkać, więc pierwsza myśl która może przyjść przeciętnemu oglądającemu do głowy to "fotel anglik"
chyba wszystko wyjaśnione więc sory za zbędny offtop- przyznaje się do błędu, bo już widze że dyskusja na shoutboxie wrze wink

i proszę byś nie oceniał mojej "wiedzy i fachowości" bo z tego co wiem to nawet się nie znamy smile
Odpowiedz
adasko2253 rozmowa wszedzie wrze . Jest wszystko pokazane i mam nadzieje ze bedzie ok 36
Odpowiedz
(2014-Lip-07, 22:17)adasko2253 link napisał(a): w takim razie zwracam honor, ale sam przyznasz Ĺźe nie jest to standardem w zafirach i ciężko takie coś spotkać, więc pierwsza myśl ktĂłra moĹźe przyjść przeciętnemu oglądającemu do głowy to "fotel anglik"
chyba wszystko wyjaśnione więc sory za zbędny offtop- przyznaje się do błędu, bo już widze że dyskusja na shoutboxie wrze

i proszę byś nie oceniał mojej "wiedzy i fachowości" bo z tego co wiem to nawet się nie znamy
Nie ma problema i nie oceniałem Twojej wiedzy bo cię nie znam  42
Nie mnie osądzać czy to rzadkość czy nie skoro sam auto znalazłem i oglądałem żeby po daremnie nie jechał ktoś 400km.
Odpowiedz
(2014-Lip-07, 22:00)Bamber link napisał(a): Groszek niech pomyśli zanim napisze bo taka fachowość

Skończ już z tymi personalnymi wycieczkami dobrze?

Po to jest to forum, aby wyjaśniać takie przypadki. Aż solidnie przeanalizowałem temat i tak jest.
Nigdy nie widziałem jeszcze regulacji tu, nauczyłem się czegoś i to jest ważne.
Nie miałem zamiaru wprowadzać w błąd właściciela tylko dociec sedna sprawy.
Wyjawiłeś wg VIN'u i tak musi być. To było rzeczowe i to mi wystarczy. Więc po co te wcinki złośliwe?
Co do koloru tu zgadzam się w 100% z moderacją, na zdjęciach można wróżyć tym bardziej z tym kolorem lakieru.

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości