na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {B} Czy da się wyłączyć podświetlenie licznika zaraz po otworzeniu drzwi espionage 0 234 2018-Wrz-05, 19:40
Ostatni post: espionage
  {B} Dach panoramiczny - szklany dach - problemy, dyskusja, czy warto go mieć? piotr1 133 38 569 2017-Wrz-27, 10:01
Ostatni post: Mietas
  {B} reflektory firma depo czy tyc krzysiek102 6 3 531 2016-Sie-26, 08:14
Ostatni post: czarekcw
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(B) Z19DT klima czy jest
Duńczyk płakał jak sprzedawał biggrin mozna z ciekawości zadzwonić do GM i zapytać, ale na chłopski rozum, która firma sprzeda auto z takim przebiegiem? smile jak to był listonosz- pewnie nie jeden, to auto moze byc stargane kilka razy bardziej niz przy normalnym użytkowaniu

Kiera pewnie wleciała z całym wnętrzem wink

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
Samochód na zewnątrz robił nieciekawie wrażenie. Środek widziałem tylko przez szybę bo właściciel komisu nie dojechał na umówioną godzinę. Zresztą nie było sensu czekać. Z tego co pamiętam to w tylnych prawych drzwiach była puszka piwa (lub po piwie) w gratisie smile
Odpowiedz
przebieg sprawdzony w serwisie opla. gosc zakrecony a kolor nie wplywa na komfort jazdy. nic nie stuka silnik, skrzynia jest ok.

jak sprawdzic te kody

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
(2014-Lip-19, 13:29)sasukepl link napisał(a): przebieg sprawdzony w serwisie opla.

A jak to sprawdzili? Przez podpięcię kompa? Chcesz do przyjeźdz to Ci ustawię każdy przebieg jaki chcesz a potem pojedziesz do opla i oni ci go zczytają mówiąc, że jest prawdziwy.

O jakie kody pytasz? 
Odpowiedz
opel eco i opcom sam sprawdzalem a w oplu znajomy gdzies spradzal po vin.

te co mietas odczytal po vin. kumpel zabral mi opcoma i kabel od eco wiec nie mam jak spradzic.myslalem ze mozna z auta sprawdzic w trybie serwisowym ale nie wiem jak wejsc

Odpowiedz
(2014-Lip-19, 13:29)sasukepl link napisał(a): jak sprawdzic te kody

Nie rozumiem co chcesz sprawdzić? Kody, które podałem są wierną kopią kodów wyposażenia przypisanych do nr VIN Twojego nowego nabytku zaczerpnięte z EPC. Op-Com'em ani innym fejsem ich nie sprawdzisz w żaden sposób. Jeśli na belce przed chłodnicą po podniesieniu maski znajdziesz tabliczkę znamionową (nie wszystkie auta ją posiadają), to część najważniejszych kodów z tych podanych wcześniej właśnie tam znajdziesz, kilka ważnych info znajdziesz również na tabliczce znamionowej na prawym słupku (po otwarciu drzwi pasażera), resztę musisz przyjąć na "wiarę" czytając ich znaczenie i porównując je ze stanem faktycznym

W uzupełnieniu poprzedniej informacji:

OPEL ZAFIRA 1, 9 CDTI ENJOY

W0L0AHM7582167283

W0L = General Motors
0 = Pojazd Nie Specjalny
A = Astra Platform
H = 2004 Platform Generation
M75 = Monocab (Zafira)
8 = 2008
2 = Bochum
167283 = NUMER SERYJNY

Kod GM*Drive:        XXVM     
Data produkcji:        2008-04-16   
Typ Silnika:              Z19DT                 
Numer Seryjny Silnika:      5945150                 
I nr rej.: XC93183
Odpowiedz
a jaki koszt by byl wstawiemia do niej klimy

Odpowiedz
na to pytanie ja Ci nie odpowiem, kompletnie się na tym nie znam, pytaj w ASO albo w jakimś zakładzie obsługującym klimatyzacje samochodowe
Odpowiedz
jeśli na belce jest naklejka z info o klimie, to tylko dowód, że była wymieniana
Odpowiedz
Sprawdź czy jest kompresor i chłodnica od klimy, to sprawa bedzie jasna, bo pas przedni tez mógł byc wymieniony i naklejka wcale nie musi byc od tego auta

No ale vin chyba sie nie myli xD biggrin

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości