na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {B} Czy da się wyłączyć podświetlenie licznika zaraz po otworzeniu drzwi espionage 0 240 2018-Wrz-05, 19:40
Ostatni post: espionage
  {B} Dach panoramiczny - szklany dach - problemy, dyskusja, czy warto go mieć? piotr1 133 38 609 2017-Wrz-27, 10:01
Ostatni post: Mietas
  {B} reflektory firma depo czy tyc krzysiek102 6 3 532 2016-Sie-26, 08:14
Ostatni post: czarekcw
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(B) Z19DT klima czy jest
sprawdzałem w EPC po Vinie i to auto jest bez klimy, bez skraplacza itd. Wszystkie części wyskakują z dopiskiem 'Bez klimatyzacji'
Odpowiedz
dzieki chlopaki za info jak cos to bede sie pytal jeszcze

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odpowiedz
Kolego jak mam być szczery to kupiłeś bubla jakich mało. Widziałem ten wóz i nie jest to okaz warty uwagi. A Ty kupiłeś go nie wiedząc że to był VAN od ciężkiej roboty i przy okazji bez klimy co dyskwalifikuje ten samochód całkowicie.
Teraz sam się zastanów, czy warto pchać się w to dalej ?? To, że po 1800 km jest ok nie znaczy, że samochód nie ma wad. To dopiero mały przebieg. Jak dla mnie wyrzucona kasa i tyle, a przebieg na 200% nieaktualny, a jeżeli nawet jest ok, to listonosz robi po 1-2 km i stop. Więc wolałbym samochód z 300 tys. ale na autostradach niż 90 tys jako listonosz. Diesel nie lubi małych przebiegów.
Odpowiedz
Celius, nie małych przebiegów tylko krótkich tras. Z całą reszta się zgadzam.  8
Odpowiedz
Kolego na techu to widac odczyt zegarow...a tu mozna sobie ustawic 1 lub 10000000km ...wiec to czego oczekuje klient. Nawet ASO tego nie bedzie wiedzialo chyba ze jest historia serwisowa tego auta.
Musialbys ustalic ostatni nr rej auta ( z dok sprowadzenia auta) i pogadac z warsztatem lub ASO ktore go obslugiwalo.

Wcale bym sie nie zdziwil jak auto ma ze 400tys nakĂłlane...kolega ma Caddy z 2008r po Deutsche Post ...oryginalnie mial 430km jak go bral tyle ze silnik byl kaput...zalozyl n
Inny po 130kkm i teraz ma "prawie " nowe auto.
Odpowiedz
Synssted
VirksomhedHjallese Bilsyn ApSCVR32304346StedEnergivej 4B
5260 Odense S

Trafikstyrelsen har modtaget følgende data fra synsstedet. BemÌrk, at denne synsrapport ikke kan bruges til registrering af køretøjer.

Køretøj
MÌrkeOPELModelZAFIRA FLEXIVANKøretøjsartN1-Varebil <= 3500 kgReg.nr.XC93183Stelnr.W0L0AHM7582167283Køretøjs-ID1019303200812862

Synsdetaljer
SynsartPeriodisk synSynstypeFørste synSynsdato12-11-2012Sluttid13:35Km-stand71.000SynsresultatGodkendtSidste frist for omsyn/genfremstilling

Fejloversigt
Der blev ikke registreret nogen fejl.

Trochę kiepsko się skopiowało,
W 2012 miała 71000 przebiegu
Odpowiedz
może tak lepiej będzie widać:

[Obrazek: prze.jpg]

Czyli przebieg bedzie oryginalny, natomiast była pewnie walnięta w przód, skoro belka wymieniona, zderzak od furki z halogenami itp. Do tego kierownica nie mogła być wytarta po tak małym przebiegu a jest wymieniona czyli poducha też musiała być strzelona. 
Odpowiedz
Była walona w przód. Sam widziałem elementy które różniły się kolorem.
Odpowiedz
To by się zgadzało bo info o klimie tzn o czynniku i jego wartości wagowej wg silnika jest naklejana na grilu. Po strzale grill dostał od innego auta.
Padło pytanie o montaż klimy, same klamoty używki to ok 3,5tysia montaż ok 1,2tyś - trzeba zdemontować deskę rozdzielczą wraz z kolumną kierowniczą aż do gołej przegrody, Cinek na własnej skórze to przechodził.
Przód rozbebeszyć, żeby wstawić skraplacz, no i nie wiem czy sprężarka nie będzie wymagała adaptera.
Generalnie znajdź taką Zafirę z klimą, bo nie ma pewności czy nie będzie więcej problemów.
Odpowiedz
Jeżeli sprzedający sprzedał Ci to auto jako auto z klimatyzacją to mu je po prostu oddaj i zażądaj zwrotu pieniędzy. On świadomie wprowadził Cie w błąd. Nie wiem nad czym tu się zastanawiać. Jak zwróci Ci kasę to poszukaj sobie auta z klimą tak jak radzi Szymon.

Poczytaj sobie tutaj jak się do tego zabrać i jak nie dać się oszukać.
http://klubzafira.pl/forum/zakup-zafiry-...-poradnik/
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości