na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {B} 2.0 - Z20LER - Z20ler problem z turbiną kislu001 1 265 2018-Maj-04, 21:39
Ostatni post: ryba1
  {B} 2.0 - Z20LEH -  Opc problem z turbo kamilqqqqq 1 385 2017-Gru-03, 09:20
Ostatni post: ryba1
  {B} 2.0 Z20LER - filtr paliwa racool 16 3 777 2017-Sie-23, 12:02
Ostatni post: dany1107
Ocena wątku:
  • 14 głosów - średnia: 2.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{B} 2.0 Z20LER - mocne gwizdy turbo.
Witam, 3000 km temu mialem wymieniony silnik plus nowy osprzet czyli turbo.
Turbo jest calkowicie nowe no i zrobilem na niej 3000 km.
Ale co mnie nie pokoi to ze od paru dni (tak mi sie wydaje,lub moge byc przewrazliwiony)  slychac na zewnatrz samochodu jak by gdzies nie bylo szczelne turbo.To znaczy,kiedy dodaje gazu pod czas jazdy i mam otwarte okno to slychac swisty,kiedy silnik pracuje na wolnych obrotach to tez jak sie stoi obok samochodu to slychac lekke takie swisty.No i jeszcze istotna sprawa to wydaje mi sie ze autko jest lekko zamulony,kiedy depne mu gaz to nie zbiera sie tak jak powinien,czuje jak by z 50 koni mu ucieklo  no i mam wrarzenie ze silnik wiecej wyje jak jedzie.

To wszystko stalo sie pare dni temu,czy to jest przyczyna niesczelnego turbo,jak to najszybciej sprawdzic?
Odpowiedz
Albo któryś wąż jest nie dokręcony albo inter cooler dziurawy.
Warto sprawdzić czy na chłodnicy powietrza nie widać tłustych miejsc.

ps. Któryś raz proszę wpisuj w temacie rodzaj auta i silnik !!!
Odpowiedz
A te tłuste miejsca trzeba sprawdzić w zbiorniczku w którym jest płyn do chłodnicy?

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Odpowiedz
(2014-Lip-24, 17:55)racool link napisał(a): Warto sprawdzić czy na chłodnicy powietrza nie widać tłustych miejsc.
tutaj trzeba sprawdzić.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości