na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {B} Hałas przy włączonej klimatyzacji kanwa1987 2 401 2018-Sie-02, 12:45
Ostatni post: kanwa1987
  [TUT ZB] Zafira - wymiana chłodnicy układu chłodzenia silnika Z19DT szymekmaj 7 23 288 2017-Maj-07, 10:30
Ostatni post: szymekmaj
  {B} temperatura michal82 1 869 2017-Sty-04, 22:10
Ostatni post: michal82
Ocena wątku:
  • 53 głosów - średnia: 3.04
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{B}Temperatura silnika - jaką osiąga wasze auto przy mrozie a jaka powinna być ?
Ja teraz widzę, że wymiana termostatu była na prawdę ważna. Proponuje wszystkim sprawdzić przy jakiej temperaturze otwiera sie termostat....aż nie moge uwierzyć, że jak taki techniczny jestem  25 a otwarcie termostatu sprawdziłem po prawie 3 latach użytkowania fury.

Nadmienię jeszcze, że jak co roku jeżdżę już na przysłoniętej chłodnicy, z tym że teraz auto bez najmniejszego problemu rozgrzewa się do 80-85 stopni po tylko 6 km jazdy (przysłona chłodnicy też zapewne robi swoje). Jak pisałem w tutku z wymiany termostatu, mój puszczał duży obieg już przy tylko 67 stopniach....także to była ruina termostatu.

Więc jak się ma rozgrzać fura w zimie kiedy silnik ledwie poczuje ciepło a już jest chłodzony przez siarczyście zimne powietrze zimą czy nawet teraz jesienią kiedy jest 10 stopni na zewnątrz?    `
Odpowiedz

Wiadomości w tym wątku
Odp: {B}Temperatura silnika - jaką osiąga wasze auto przy mrozie a jaka powinna być ? - przez Kaliope - 2012-Lis-11, 09:46

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości