na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [TUT ZB] demontaĹź/wymiana anteny dachowej krzysiul 6 10 521 2017-Lis-19, 12:02
Ostatni post: krzysiul
  {B} [TUT] Wymiana błotnika przedniego Kaliope 0 1 603 2017-Cze-26, 07:41
Ostatni post: Kaliope
  [TUT ZB] Zafira - DemontaĹź, wymiana podłokietnika tEREk 28 21 511 2017-Maj-10, 18:24
Ostatni post: palibrzuch
Ocena wątku:
  • 23 głosów - średnia: 2.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{B} wymiana poduszek powietrznych
Poduchę kierowcy sprawdzić ok ale nie wyobrażam sobie żeby ktoś deskę ściągał czy rozbierał słupki żeby zobaczyć czy poduszki są, nie mówiąc o wybebeszaniu siedzeń, chyba poniosło kogoś z takim pomysłem trochę.
Odpowiedz
Poduszkę w desce widać jak sie wyciągnie schowek i zapuści żurawia z latarką 
Odpowiedz
(2014-Sie-09, 20:08)maro1985 link napisał(a): Cześć. Dziś przy okazji czyszczenia tapicerki odkryłem Ĺźe nie ma poduszki w fotelu i kurtyny..
..więc pewnie nie trzeba zbytnio "wybebeszać"

Czy poduszkę w desce widać na tyle, że da się ocenić czy jest cała i rocznik się zgadza?
Odpowiedz
(2015-Lut-20, 10:45)skautek link napisał(a): Czy poduszkę w desce widać na tyle, Ĺźe da się ocenić czy jest cała i rocznik się zgadza?
Jak się wychylisz z latarką i zobaczysz, że jest poduszka tzn. że jest cała i ok. w innym przypadku to porostu tam jej nie będzie. Czy rocznik da się odczytać to nie wiem nigdy tego nie sprawdzałem w ZB ale w poprzedniej ZA u mnie widać było datę produkcji poduchy to i tu może też.
Odpowiedz
Ja dziś wymieniłem u siebie poduszkę w fotelu pasażera...

otworzyłem tapicerkę, wystarczy z tyłu od dołu od rogu pociągnąć a zaciski plastikowe się rozejdą i tak w koło "pleców" fotela.wtedy można odkręcić poduszkę i będzie wszystko widać. Nie bój się mocniej jej wypchać - jest w obudowie. U mnie akurat przez przypadek odkleiła się zewnętrzna zaślepka wiec z zewnątrz widziałem co i jak.
Do kurtyny dobrałem się nad ostatnim oknem, włożyłem palem między tapicerkę i podsufitkę i delikatnie odchyliłem i znowu pocięta szmata się pokazała  Angry

na fotce tak wygląda moja stara poduszka

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Dzięki!
Bardzo cenne informacje. Szczególnie biorąc pod uwagę, że zapewne większość z nas ma "bezwypadkowe" samochody!
Odpowiedz
(2015-Lut-21, 12:08)skautek link napisał(a): .. biorąc pod uwagę, Ĺźe zapewne większość z nas ma "bezwypadkowe" samochody!

tak, bezwypadkowe biggrin biggrin i dziadek zawsze do kościoła jeździł  Grin Grin
Odpowiedz
Moja poduszka! Rozumiem, że mogę być spokojny?
[Obrazek: WP_20150224_006.jpg]
Odpowiedz
(2015-Lut-24, 22:56)skautek link napisał(a): Moja poduszka! Rozumiem, Ĺźe mogę być spokojny?
Nikt nie może byc bo wymiana deski z poduszkami to mniej roboty niż składanie setki plastików pod maską po kolizji i czasami lepiej przywieźć auto delikatnie puknięte gdzie są poduchy do wymiany z deską nawet niż jak są całe a jest mozolne składanie i wymiana plastików i plasticzków pod maską auta, gwarantuję ci to.

Tutaj masz przykład, auto praktycznie nowe, wymienioną miała deskę z poduchami i napinacze, maska kupiona w kolorze, 1 błotnik pomalowany i zderzak oraz wymienione bixenony gdyż uszy miały pourywane a miało być konkretnie bez klejenia. I na bank nikt by nie wiedział że auto miało wymienioną deskę z poduszkami a kolizja była delikatna.

http://klubzafira.pl/forum/archeo/(s)-zafira-c/msg57499/#msg57499
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości