na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {B} Czy da się wyłączyć podświetlenie licznika zaraz po otworzeniu drzwi espionage 0 192 2018-Wrz-05, 19:40
Ostatni post: espionage
  {B} Zgrzypiąca tylna klapa Martinezku 3 311 2017-Gru-20, 20:39
Ostatni post: Martinezku
  {B} Dach panoramiczny - szklany dach - problemy, dyskusja, czy warto go mieć? piotr1 133 38 186 2017-Wrz-27, 10:01
Ostatni post: Mietas
Ocena wątku:
  • 13 głosów - średnia: 2.31
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{B} Tylna lampa - używany oryginał czy nowy zamiennik?
Ktoś potłukł mi na parkingu tylną lampę.
Na allegro wybór jest dość duży. Mam tylko dylemat czy wziąć używany oryginał czy nowy zamiennik (np. DEPO).
Nowe zamienniki są tańsze - za 300-350 zł można kupić dwie lampy poliftowe (z homologacją). Natomiast używana lampa przedliftowa (jedna) kosztuje ok. 200 zł.
Poliftowe są wg. mnie ładniejsze.

Czy ktoś miał styczność z tymi zamiennikami i zna ich jakość?
Odpowiedz
Depo jest najlepszym zaminnikiem a w niektórych autach idą na pierwszy montaż także spokojnie polecam, wielokrotnie montowaliśmy.
Odpowiedz
jak nie chcesz zmieniać na poliftowe to jak dobrze poszukasz to kupisz używkę oryginal GM za dużo mniejsze pieniądze. Ja 2 tyg. temu dorwałem lampę w b. dobrym stanie za 50 pln, co prawda z anglika ale sama lampa niczym się nie różni od wersji europejskiej (nawet ma żarówkę światła przeciwmgielnego - chodzi mi konkretnie o lewy tył).
Odpowiedz
No właśnie wydaje mi się, że lewych jest na allego więcej. To może i ceny są niższe.
Odpowiedz
A wiecie moĹźe czy ta listwa z ĹźarĂłwkami od starej lampy pasuje do nowej?
Odpowiedz
(2014-Wrz-11, 06:52)klosow link napisał(a): A wiecie moĹźe czy ta listwa z ĹźarĂłwkami od starej lampy pasuje do nowej?

Już wiem. Nie pasuje. Niewiele brakuje - po kilka milimetrów. Po wyjęciu jednej żarówki nawet wchodzi smile

Wygląda na to że będę miał na sprzedaż prawą tylną lampę po lifcie. Bez listwy z żarówkami.
Odpowiedz
klosow czyli kupując np lampy DEPO po lifcie trzeba jeszcze dokupić wkłady do nich, bo obecne nie będą pasować, tak?
Odpowiedz
Tak. Trzeba dokupić wkłady do nowych lamp, bo stare są inne.
Najgorsze jest to, że trudno to stwierdzić na pierwszy rzut oka, bo one "prawie" pasują. "Prawie" to znaczy, że na wcisk wchodzą do lampy ale żarówki nie trafiają w otwory w kloszu.
A dodatkowy kłopot jest taki, że na allegro ciężko znaleźć same wkłady do reflektorów po lifcie.
Odpowiedz
Rozumiem.
Czy wkłady i lampy od anglika pasowały by? Chyba nie powinno być różnic większych.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości