na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {A} Zawieszenie tylne - amortyzatory - usterki, diagnoza, naprawa, dobĂłr elementĂłw DLUGI-74 15 5 215 2017-Maj-29, 18:53
Ostatni post: Mietas
  {A} Piszczenie z przodu znika przy hamowaniu i skręcaniu kazoo99 3 1 405 2016-Lip-26, 12:34
Ostatni post: racool
  {A} Zawieszenie tylne - jakie sprężyny? marwisn 57 25 268 2016-Mar-26, 16:12
Ostatni post: warzo
Ocena wątku:
  • 82 głosów - średnia: 2.62
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{A} Zawieszenie przednie - coś stuka z przodu na dołkach?
Jako iż ostatnim czasem puka strasznie tylko prawa strona w mojej Zośce mam pytanie przed wizytą u mechanika.
Ktoś wie ile szacunkowo kosztuje taki komplet drążków, łączników czy przez co to tam może pukać, bo nie wiem czy mam kredyt brać czy nie razz
I jeszcze jedno pytanie, jako iż od kiedy mam Zośkę jeszcze nic w niej przy zawieszeniu nie wymieniałem to kolejne pytanie... Wymieniać trzeba komplety przy każdym kole czy tylko przy tych przy których wyczuwane są owe luzy czy stukanie?

Jeśli pytanie głupie i amatorskie to wybaczcie ale nie jestem mechanikiem wink
Odpowiedz
czytam temat i tratatata po pierwsze jechać na szarpaki a jak już będziesz kupwał części na dzien dzisiejszy najlepsze Lemforder.

[size=0.7em]Edit/// Zmieniłem pierwszą literkę pewnego wyrazu, proszę nie używać takich słów w postach//Woytas[/size]
Odpowiedz
Czyli po wizycie na stacji diagnostycznej powiedzą mi co Zośkę boli?
Odpowiedz
Jak chcesz wymienić wszystko to odpuść stację. Ale to chyba niepotrzebny wydatek. Za szarpaki zapłacisz ze 30 pln, ale dostaniesz info, który element jest uszkodzony.
Odpowiedz
I tak na początku maja czeka mnie wizyta na stacji z przeglądem więc spokojnie poczekam. Wizyta u mechanika i tak nieunikniona bo trzeba silnik zrobić ;(
Odpowiedz
Tylko przy przeglądzie powiedz, że chcesz szarpaki . Bo u mnie to jest extra usługa.
Odpowiedz
Sprawdzam na stacji u znajomego więc damy radę sprawdzić wink
Odpowiedz
A u mnie sytuacja następująca: nawet przy bardzo wolnej jeździe po nierównej nawierzchni  (nawet kostka bauma) coś grzechocze / stuka z przodu, wydaje mi się że z lewej strony. Cichnie nawet przy muśnięciu pedału. Mam to gdzieś od lutego / marca, półtora miesiąca temu miałem przegląd, wyszły ylko końcówki drążka kierowniczego, na szarpakach nic nie wyszło potem, a stuka nadal. Po zaciągnięciu ręcznego nie cichnie, więc domyślam się że chodzi o przód. Jakieś sugestie?
Odpowiedz
Jeżeli cichnie po lekkim dotknięciu pedału hamulca to wygląda na lużne klocki..Musiałby to być jednak spory luz..
Odpowiedz
A nie wypadły przegniły te blaszki sprężynowe od tych klocków które wybierają luzy co by nie stukały.
Lub kawałek ułamanej sprężyny w kielichu amortyzatora ale muśnięcie hamulca wycisza to chyba to pierwsze.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości