na dół
Ocena wątku:
  • 31 głosów - średnia: 2.42
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odpalanie z przycisku
Jako że czasami nie zaskakuje mi stacyjka zrobiłem odpał z przycisku na przekaźniku oczywiście.

Odpowiedz
Seba, a odczyt linii papilarnych?  razz
Odpowiedz
Świetna sprawa z tym, że jest to element który musi dobrze wyglądać. A jak przez przypadek się na "guziczek" coś położy? Kiedyś w LINK: www.multi-moto.eu coś takiego sobie też montowałem ale fabrycznie lepiej to robią…
Odpowiedz
A co bym niby miał kłaść koło lewarka biegów?  26 Ma działaś i tyle i śmiga od prawie roku.
Odpowiedz
Zawsze można zamontować coś takiego http://elektrocar.net.pl/portal/07e79738d37c.jpeg
Odpowiedz
Od razu mi się przypomina film transporter jak widzę odpalanie z przycisku nie wiem czemu. Warto takie coś mieć ale już to z odczytem linii papilarnych bo jak to mówią samochód ma jednego właściciela i jednego kierowce.
Ja kiedyś w maluchu miałem odpalanie z klawiatury,  było to bardzo uproszczone bo musiałem porostu wcisnąć dwie wybrane prawidłowe cyfry a pozostałe złe cyfry rozłączały obwód.
Więc nie było opcji że ktoś odpalił po wciśnięciu wszystkich cyfr.
Bajer był nie zły szczególnie że to były jeszcze czasy telefonów z okrągłą tarczą i trafić telefon z klawiaturą to był nie zły wyczyn.
Odpowiedz
(2015-Kwi-29, 10:47)Bamber link napisał(a):A co bym niby miał kłaść koło lewarka biegów?  26 Ma działaś i tyle i śmiga od prawie roku.
Sam bym zamontował taki przyciskbiggrin jak duży jest koszt takiego montażu? tak z ciekawości?
Odpowiedz
5zł przycisk, 5 zł przekaźnik, kawałek przewodu i weny twórczej. Stacyjka w chwili obecnej mało kiedy łapie a przycisk śmiga.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości