na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Pomoc z kupnem LPG Zafira 1,8 1999.r. waluspl 26 2 639 2017-Sty-11, 16:17
Ostatni post: tomek909
  Szarpanie na lpg foxie 6 472 2016-Lis-03, 20:31
Ostatni post: firek
  {A} 1.6 99' LPG - Czy warto? Opłacalność tej operacji DanJ93 2 610 2015-Lis-03, 10:02
Ostatni post: Jacek2308
Ocena wątku:
  • 22 głosów - średnia: 3.73
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{LPG ZA} NIe przełącza się na LPG
Czołem koledzy, problem jest taki: wymieniałem dziś świece w Zosi, żeby to zrobić musiałem  odgiąć i przesunąć osłonę silnia na której zamocowana jest listwa wtryskowa LPG, świece wymienione autko jedzie super płynnie ( w końcu nie szarpie, od ost, wymiany świec minęło 70tys.km.) tyle tylko że na Pb, bo nie przełącza się na LPG - na chwilę wskoczy na LPG, po czym wraca na Pb, centralka 3x3 zapiszczy czyli tak jakby nie było gazu (jest pół zbiornika) , potem dioda szybko mruga sad , pooglądałem wszystko pod maską, wygląda na to że nic nie urwałem, nie zagiąłem, nic się nie poluzowało, ale to tylko tak wzrokowo-dotykowo. Nie uśmiecha mi się płacić 50pln za podpięcie do kompa lpg, może ktoś z userów na śląsku ma dostęp do kompa i oprogramowania STAG ? A może da się to inaczej zdiagnozować?
Odpowiedz
Problem rozwiązany - przerwany był kabelek przy elektrozaworze przy reduktorze, był już zaśniedziały, ja go przy wymianie świec naciągnąłem i przerwałem, polecam Alfaserwis LPG w Rudzie Śląskiej - szybka diagnoza od ręki i za grosze.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości