na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {Info} {B} M32 Skrzynia biegĂłw manualna - dyskusja, obsługa, naprawa, wymiana oleju Belfer 161 71 405 2018-Wrz-18, 13:09
Ostatni post: Belfer
  {B} Skrzynia lub sprzęgło PiotrF 1 416 2018-Lip-09, 08:48
Ostatni post: Belfer
  {B} Odpowietrznik sprzęgła darek_s 2 2 309 2017-Lis-29, 17:55
Ostatni post: darek_s
Ocena wątku:
  • 84 głosów - średnia: 2.64
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{B} Sprzęgło oraz koło dwumasowe w 1.9cdti - diagnoza, naprawa, wymiana
Ten drugi typ dwumasy z LUK-a u polskiego dystrybutora cena kształtuje się ok 1.9 tys zł.
Odpowiedz
Ja już jestem po wymianie dwumasy ( u mnie było 145 tys. ) , niestety trochę to kosztowało , ale trudno , teraz mam nadzieję trochę pojeździć.
Odpowiedz
(2012-Lut-28, 17:14)MarkusX link napisał(a): Ja juĹź jestem po wymianie dwumasy ( u mnie było 145 tys. ) , niestety trochę to kosztowało , ale trudno , teraz mam nadzieję trochę pojeĹşdzić.
3 tyś pomogło? Czy dobierano Ci dwumasę pod vin, czy po prostu wzięli pod z19dth?
Odpowiedz
(2012-Lut-27, 14:04)tEREk link napisał(a): wygląda na tańsze smile uff

PS. Obdzwonione kilka sklepów i komplet LUK'a, Dwumasa + Sprzęgło (Tarcza + Docisk) + Wysprzęglik = 2280zł myślę, że cena dobra teraz tylko uzbieranie kasy.

Łukasz odezwij się do mnie jak będziesz chciał kupić zestaw to zrobię Ci lepszą cenę, niż te 2280zł bo mam teraz na promocji całe zestawy smile
Odpowiedz
no i to mi się podoba biggrin myślę że pod koniec marca będą już $$ to się odezwe smile
Odpowiedz
(2012-Lut-28, 18:17)tradelux link napisał(a): [quote author=tEREk link=topic=868.msg10042#msg10042 date=1330347851]
wygląda na tańsze smile uff

PS. Obdzwonione kilka sklepów i komplet LUK'a, Dwumasa + Sprzęgło (Tarcza + Docisk) + Wysprzęglik = 2280zł myślę, że cena dobra teraz tylko uzbieranie kasy.

Łukasz odezwij się do mnie jak będziesz chciał kupić zestaw to zrobię Ci lepszą cenę, niż te 2280zł bo mam teraz na promocji całe zestawy smile
[/quote]

Jeśli można to ja też w niedalekiej przyszłości bym się odezwał na ten zestaw. Prawdopodobnie też mnie czeka wymiana nieszczęsnej dwumasy, zaczynają się powoli objawiać oznaki kończenia tego wynalazku..
Odpowiedz
Co sądzicie o regeneracji dwumasy, czy to ma sens??
Odpowiedz
Tak, ma sens, jeśli chcesz wydać pieniądze w błoto. Na chwilę obecną nie ma w Polsce firmy, która regeneruje w pełni profesjonalnie koła dwumasowe, aby pracowały tak jak fabryczne. W tym przypadku koszt takiej regeneracji z wysyłkami to ok. 600-700zł, więc warto się zastanowić czy wyrzucać tyle pieniędzy w błoto...
Odpowiedz
w poznaniu jest firma czy dwie co regenerują dwumasy tyle że kolega mechanior zakładał 2 po regeneracji i z czasem padły dlatego odradzam
Odpowiedz
Zapytałem z czystej ciekawości, ale skoro mówicie że to nie ma sensu to widocznie tak jest, dzięki za odp.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości