na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {B} Otwieranie szyb przednich. Mundurowy 6 2 181 2014-Cze-30, 19:01
Ostatni post: maro1985
  {B} Czyszczenie deski rozdzielczej ADAMO_16 16 5 394 2013-Paż-28, 17:03
Ostatni post: kubik_CDTi
  {B} DemontaĹź paska z kolorem w drzwiach przednich warter90 4 1 554 2013-Maj-24, 21:31
Ostatni post: warter90
Ocena wątku:
  • 23 głosów - średnia: 2.91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{B} Czyszczenie lamp przednich
Witam.

Przeszukałem dostępne informacje odnośnie czyszczenia lamp przednich w ZB i wychodzi na to, że nie bardzo można je rozebrać. Kiedyś czyściłem sobie lampy w ZA i normalnie po podgrzaniu opalarką można było zdjąć klosz, przetrzeć wszytko na sucho microfibrą i złożyć, a efekt z połączeniem polerki zewnętrznej była rewelacyjny.

Jak sobie rodzicie z czyszczeniem wewnętrznym takich reflektorów? Czy ktoś próbował rozkleić lampy lub wlewać tam określone roztwory, a jeśli to z jakim skutkiem? Boje się coś tam wlać aby potem nie było problemu z plamami, zaciekami itd. Mile widziane informacje od osób,  które próbowały jakiś metod.
Odpowiedz
Polecam dać zregenerować, wyczyszczą, zregenerują blendy od razu i 1 dzień czekania.
Odpowiedz
No właśnie tez nad tym myślałem ale jaki jest to koszt za 2szt? Ciężko mi się z autem było by rozstać nawet na ten 1 dzień smile
Może ktoś polecić w podlaskim jakąś firmę?
Odpowiedz
U nas zawoziłem xenony z Primery koszt stówa z hakiem za sztukę, lampy jak nowe, przede wszystkim chodziło o zadymioną blendę z ciepła.

http://www.polerowanielamp.com/

jest wujek google wystarczy pomyśleć i wpisać regeneracja lamp podlaskie.
Odpowiedz
Hmm 200zł za komplet to w sumie nie tak mało, ale skoro piszesz że efekt bdb to może warto. Rozumiem, że kloszy nie wymieniali tylko czyszczenie.
Odpowiedz
kompletna regeneracja blendy, klosza z polerowaniem. Ewentualnie poszukać nowego zamiennika DEPO żadne TYC i tym podobne, nowy reflektor to prawie 3 stówy.
http://allegro.pl/listing/listing.php?bmatch=seng-v0-mt-1029&category=4138&order=p&search_scope=category-4138&string=zafira+b+depo
Odpowiedz
Co znaczy blendy? Wnętrze?
Odpowiedz
(2014-Lis-03, 12:35)azizi link napisał(a):Co znaczy blendy? Wnętrze?
Blenda to odbłyśnik.
Odpowiedz
OK dziękuję. Mam lampy na soczewce więc chyba tam tych odbłyśników mniej trochę. Mam jakieś takie smugi w środku i klosz też mógłby być trochę jaśniejszy więc szukam jakiś rozwiązań.
Odpowiedz
soczewka tym bardziej w środku ulega zabrudzeniu
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości