na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {B} Otwieranie szyb przednich. Mundurowy 6 2 137 2014-Cze-30, 19:01
Ostatni post: maro1985
  {B} Czyszczenie deski rozdzielczej ADAMO_16 16 5 324 2013-Paż-28, 17:03
Ostatni post: kubik_CDTi
  {B} DemontaĹź paska z kolorem w drzwiach przednich warter90 4 1 517 2013-Maj-24, 21:31
Ostatni post: warter90
Ocena wątku:
  • 23 głosów - średnia: 2.91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{B} Czyszczenie lamp przednich
Masz rację, oczywiście można. Jedyne pytanie co z silniczkami podczas takiego czyszczenia? Bo chyba tylko to jest wrażliwe na płyny. Ciekawe jak one są zabezpieczone.
Odpowiedz
Właśnie próbuje wyczyścić lampy w garażu tym IPA z linku. Pył może i wypukła ale smug od wewnętrznej strony kosza nie. Kilka razy już plukalem i bez rezultatu. Plus z to że nie zostawia nowych smug :-)
Odpowiedz
Jak by reflektor szło od tak tylko wypłukać to by regeneracji nie robiły specjalistyczne zakłady.
Odpowiedz
Nie do końca. Moje reflektory są czyste a maja tylko smugi na wewnętrznej stronie klisza. Nie wymagają regeneracji, a czyszczenia. Niestety nie dalej rady tego zrobić dziś.
Odpowiedz
Klisza to jest w aparacie a skoro nie dajesz rady wyczyścić czyli jednak nie po daremnie nie robią tego zakłady spepcjalistyczne.
Odpowiedz
Bamber masz rację, za wiedzę trzeba płacić. Przedzwonię do tej firmy gdzie Ty robiłeś lampy i zobaczę ile by wzięli za wyczyszczenie kloszy od wewnątrz.
Taki mały OT, kolega ma zakład blacharski i już z takimi lampami walczył. Często rozkleja i czyści lampy, ale te skubańce niestety są inne i na razie metody prostej na ich czyszczenie nie znalazł curve
Odpowiedz
Reflektory xenon do Primery płaciliśmy coś koło 130-140 szt. pełna regeneracja
Odpowiedz
Masz może gdzieś foto przed/po?
Odpowiedz
Nie mam ale lampy jak nówki były po zrobieniu, 1 dzień i do odbioru.
Odpowiedz
Napisałem maila do tej firmy ale na razie bez odpowiedzi. Zobaczymy, może będę się wybierać w te okolice to bym podrzucił je jakoś tylko auto unieruchomione na jakiś czas curve
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości