na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {B} Zafira B - tuleje kołyski/sanek gardi1 3 1 656 2015-Wrz-23, 16:09
Ostatni post: Pszczyna
  {B} tuleje stabilizatora pablomaxim 5 1 318 2015-Maj-10, 21:30
Ostatni post: pablomaxim
Ocena wątku:
  • 24 głosów - średnia: 3.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{B} tuleje w belce tylnej
Jaka firma ?
Odpowiedz
Powerflex
Odpowiedz
Gdzie kupię poliuretan na przód?
Odpowiedz
ChociaĹźby tu:
https://inter-rally.pl/
Odpowiedz
Dziwne, do golfa płaciłem za zestaw kompletny na przód 400zl chyba nawet niecałe a tu to ponad tysiaka grubo? Chyba, że źle patrzę?
Odpowiedz
Jakby założyć Black Series, to by było jeszcze drożej wink Ale ta seria jest sztywniejsza od fioletowych.
W Zośkach, jak się nie mylę, kompletny przód to 12 tulei (nie wiem jak w golfie). Druga sprawa, to firma. Obiło mi się o uszy, że jest jakaś polska firma produkująca poliuretany (czerwone tuleje), ale jak się nazywa i jak jest u nich z jakością, to nie mam pojęcia. Są podobno o połowę tańsze od Powerflexa. Na ten czas co zakładałem u siebie poli, to nie miałem żadnego wyboru, dlatego poszedłem w tą, niezbyt tanią, ale sprawdzoną firmę.
Odpowiedz
olkusz smile
Odpowiedz
Dzwoniłem do Sumika i już wszystko wiem wink

Dokładnie Olkusz wink

250 cały przód wink

Myślałem, że nie robią do ZB ale podobno w ZA są identyczne.

Miałem od nich w golfie który był jakieś - 70 na glebie i przez 6 lat nic się nie działo. Fakt, że może tylko ze 100k km zrobiłem ale nigdy w żadnym aucie nie założę gumy jeśli poliuretan jest możliwy wink
Odpowiedz
Witam 
Odgrzeję temat, ponieważ czeka mnie wymiana tuleji w belce. I moje pytanko do kolegi tOmki jak sprawują się te tuleje lemforder .
Chyba ,że ktoś ma inne założone i podzieli się wiedzą 
Odpowiedz
Witam
Własnie to samo czeka mnie na wiosnę i też zastanawiam się nad tą firmą, może ma już ktoś w swojej Zośce cuś takiegobiggrin!!
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości