na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {B} Dwumasa Z19DTH Marki 4 1 510 2016-Mar-01, 09:49
Ostatni post: Marki
Ocena wątku:
  • 12 głosów - średnia: 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{B} Z19DTH - Wysprzęglik
Witam.Od jakiegoś czasu mam problem ze sprzęgłem, po odpaleniu samochodu przez chwile nie działa , później jest ok .Zauważyłem wyciek płynu hamulcowego , kilka razy dolewałem dzisiaj odkręciłem akumulator in podstawę .Widoczny wyciek płynu - co to za część , jakie mogą być koszty naprawy.Pozdrawiam.
LINK: zapodaj.net/4070d2baa100c.jpg.html
LINK: zapodaj.net/2a8d527e0a913.jpg.html
Odpowiedz
witam. ja u siebie zmieniałem kpl sprzeglo i lozysko kosztowalo około 350-400 zl. nie licze robocizny bo robilem to sam.
Odpowiedz
Witam ! Masz problem (wyciek)z odpowietrzeniem układu wysprzęglania (a tak się często dzieje "znika" pedał np. po wycieku lub odłączeniu przewodów)-jest jeden sposób. Najpierw musisz zniwelować wyciek, po rozpięciu UWAGA :gumka musi pozostać na druciku wychodzącym ze skrzyni, wskutek rozpinania gumka może spaść, pozostać w plastikowej tubie. Niwelujemy braki płynu w samym wysprzęgliku, na odpowietrznik zakładamy wężyk wypełniony płynem (takim jak w zbiorniczku) i po popuszczeniu go, sprężonym powietrzem "wpychamy" olej do układu wysprzęglika. To trochę tak "od tyłu" . Niepokojące już jest gdy sprzęgło "bierze" bardzo nisko. Po wymianie oleju i próbie odpowietrzenia-szok-pedał idzie do dna i nic.
Dopiero działanie jak powyżej, zadziałała wszystko prawidłowo, jeśli nie wysprzęglik do wymiany po zdjęciu skrzyni.
Odpowiedz
Witam.Sprawa załatwiona winny był odpowietrznik , wymieniony i jest ok.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości