na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [TUT ZB] Zafira - Naprawa ogranicznika drzwi roboo1 49 16 964 2018-Paż-04, 14:51
Ostatni post: piosk
  {B} [TUT ZB] Zafira - Zabezpieczenie klapy bagaĹźnika przed rdzą Kaliope 10 9 593 2017-Lip-13, 07:03
Ostatni post: Kaliope
  {B} [TUT ZB] Zafira - Naprawa zamka schowka pasaĹźera Kaliope 12 11 887 2017-Lip-02, 07:12
Ostatni post: kysiu241
Ocena wątku:
  • 12 głosów - średnia: 3.58
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{A_B}wykładzina bagażnika Zafira A i B różnice?
Witam,
od pół roku nosze się z zamiarem zakupu wykładziny bagażnika do Zafiry B (tej oryginalnej matriałowej zasłaniającej fotele 3 rzedu przed zakupem wyparowała z Zafiry)) 
Na popularnym serwisie aukcyjnym znalazłem 2 rodzaje (jak sadze do Zafiry A i B), "łamane" na 3 i na 4 czesci, przy czym 3 częściowe są tańsze.
Czy taka trójka podejdzie do Zafiry B, będzie się odpowiednio składać w przypadku rozkładania foteli 3 rzędu? Jakies różnice w wymiarach?
Odpowiedz
Szczerze nie jestem na 100% pewien, ale raczej wykładzina z ZA będzie inna niż z ZB. Inne wymiary, wcięcia i sposób składania
Odpowiedz
Skoro chcesz wykładzinę do ZB to kup do ZB...
Choć z praktyki wiem czy łamie się na 3 czy na 4 części to i tak po rozłożeniu 3 rzędu wywalisz ją całkiem z bagażnika wink
Ja na Twoim miejscu kupiłbym wykładzinę gumową - zawsze praktyczniejsza - niech ci się np.: mleko rozleje - welurową musisz prać a gumowa pod prysznic wink
Odpowiedz
Wojtek a ja (fakt mam ZA) wolę tą oryginalną. Sam jej szukałem i udało się za grosze. Pięknie się składa przy rozłożeniu 3 rzędu i nie przeszkadza (tak jak roleta sad )

Gumowa mi nie pasuje tak samo jak gumowe dywaniki, ale to kwestia gustu.
Odpowiedz
poniżej na rysunkach przedstawione dywaniki przedziału bagażnika:

- dla ZA

- dla ZB

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Dzięki za info, gume miełem w merivie i zawsze byłem wściekły jak miałem zajrzeć pod podłogę (mery na podwójna podłoge bagaznika), przekszadza to cholerstwo, jedyny plus jaki widze to to, iż można do bagaznika wrzucić mokrą zmiotkę ze śniegu.  Dla Zafiry (ja często rozkładam fotele 3 rzędu) wydaje mi się, że gumowa wykładzina mija się z celem.
Wracając do głównego wątku - generalnie chciałbm wiedziec czy dywanik ZA poskłada się odpowiednio w ZB, z rysunków nie wynika.

Moze ktos bedzie w Tychach i ma ZA - sprawdzimy organoleptyczne...lub może ma możliwość taki test wykonać?
Odpowiedz
(2015-Sty-05, 21:08)gardi1 link napisał(a):Wracając do głównego wątku - generalnie chciałbm wiedziec czy dywanik ZA poskłada się odpowiednio w ZB, z rysunkĂłw nie wynika.

Zwróć uwagę, że one maja inne kształty.
Odpowiedz
Sam jestem zaciekawiony wynikami porĂłwnania
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości