na dół
Ocena wątku:
  • 47 głosów - średnia: 3.04
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Krótka historia powstania Naszej Alternatywy
No jak ktoś bierze kase za cudza własność, a potem banuje użytkowników, którzy sie temu sprzeciwili i chcieli wyjaśnić, to jak to inaczej nazwać jak nie syf? W poprzednich wątkach było, że czytaja prywatne wiadomości. Ja bana nie dostałem, ale pewnie bym dostał bo kiedyś chciałem zapytać czemu są dwie strony.
Odpowiedz
Nie wiem dlaczego na tym forum jest tyle nienawiści do konkurencji. Znam historię powstania tego forum i rozumiem rozgoryczenie niektórych z Was, ale to było parę lat temu i dzisiejsze wypowiedzi tylko pogłębiają podziały. Jestem zarejestrowany na obydwóch forach i na tamtym nie zauważyłem zachowań opisywanych tutaj. Przynajmniej przez ostatnie pół roku. Natomiast zauważyłem prowokacyjne zachowania pewnego pana z  tego forum na tamtym forum i nie dostał bana (nawet jak się ujawnił- czego się obawiał). Mam nadzieję, że uda się w końcu porozumieć.
Odpowiedz
@[b]zafiramen - [/b]popieram Twoją wypowiedź. Też jestem zarejestrowany na obydwóch forach i nic złego ostatnio nie zauważyłem ze strony ZKP. Osobiście zapraszam na VII OZKZ do Mikorzyna ludzi z ZKP.
Cytując klasyka - " najwyższy czas odciąć to co było grubą kreską" i żyć teraźniejszością.
Są ludzie, którzy tego nie chcą lub tego nie chcą tego zrozumieć, ale na to nic nie poradzimy smile
VI OZKZ - Soczewka 2017

- uczestnictwo

V OZKZ - Chmielno 2016

II miejsce Test wiedzy o Zafirze
II miejsce Najładniejsza Zafira B
II miejsce Spławikowe zawody wędkarskie
III miejsce w turnieju bilardowym - Pool bilard 8 bil

IV OZKZ - Krasnobród 2015

I miejsce Najbardziej "odjazdowa" Zafira
II miejsce w turnieju tenisa stołowego
II miejsce w turnieju bilardowym - Pool bilard 8 bil

III OZKZ - Mikorzyn 2014

II miejsce w konkursie wierszokletów
II miejsce Spławikowe zawody wędkarskie
III miejsce Najładniejsza Zafira B

II OZKZ -Tęgoborze 2013:

I miejsce w konkursie wierszokletów
III miejsce Najładniejsza Zafira A
III miejsce Dart

I OZKZ - Olsztyn - Wojtkowizna "Leśne Wrota" 2012

Pozdrawiam
Krasnal

Odpowiedz
(2018-Sty-13, 00:28)zafiramen napisał(a): Natomiast zauważyłem prowokacyjne zachowania pewnego pana z  tego forum na tamtym forum i nie dostał bana (nawet jak się ujawnił- czego się obawiał).

Ciekaw jestem o kogo Ci chodzi ?  Cwaniak
Pod telefonem jestem uchwytny 24 godz. na dobę

kiedyś ZA
teraz ZB :-)
Odpowiedz
Witam, popieram Kasnala, jest niedosyt, przykre jak niektórych potrktowano kiedyś na ZKP ! Wojtek Tunio myślę, że miał takie odczucie po perypetiach na tym forum. Proszę brać przykład z mojej skromnej osoby, mimo niezadowolenia niektórych, że uczestniczę w Ogólnopolskich Zlotach na obydwu forach. W tym roku jak opatrzność pozwoli bedę miał 11 OZ Zafir, tu 7 a tam 4 zaliczone Ogólnopolskie Zloty. pozdrawiam
Dla Klubowiczów naprawa gratis : http://www.SkrzynieNaprawaCzesci.pl

I OZ FKZP 3-6.05.2012 "Leśne Wrota" Olsztyn:
I miejsce Najładniejsza Zafira B.

II OZ FKZP 2-5.05.2013 "Hotel Litwiński" Tęgoborze:
II miejsce Najładniejsza Zafira B,
II miejsce Najbardziej zakręcona Zafira B,
I miejsce w tenisie stołowym,
I miejsce w tenisie ziemny.

III OZ FKZP 19-22.06.2014 "Hotel Witing" Mikorzyn: 
II miejsce Najładniejsza Zafira B, 
II miejsce  Najbardziej zakręcona Zafira B,
I miejsce w tenisie stołowym.

IV OZ FKZP 4-7.06.2015 CSiR Krasnobród: 
I miejsce w tenisie stołwym.
Odpowiedz
Wolna wola, te forum znam od podszewki, jak kupiłem Zochę pierwsze zalogowałem się na ZKP ale nie zaliczyłem nawet spota bo jak dostałem od kolegi PW że powstaje KZP jako nowe zaraz dostałem bana. Więc jestem tutaj, tutaj poznałem wielu przyjaciół. Kto na tamtym był adminem nie wiem i nie wiem kto jest teraz. Nie potępiam ludzi z ZKP ale struktura ZKP której nie zdążyłem poznać nadal mi nie jest znana bo moja aktywność była tam jak przedwczesny wytrysk szybciej się skończyła niż zaczęła. Działajmy na rzecz naszego forum nie odwracając się zarazem od forumowiczów z ZKP. Bo "kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień"
Pozdro od Waszego modera i zlotowego DJ-a Bambra
[Obrazek: t1v.gif]

I   OZ Wojtkowizna
II  OZ Tęgoborze
III OZ Mikorzyn
IV  OZ Krasnobród
V   OZ Chmielno
VI  OZ Soczewka

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości