na dół
Ocena wątku:
  • 29 głosów - średnia: 3.48
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[ZA,ZB] Siłowniki maski przedniej ZA i ZB - dyskusja
A czemu tak drogo ? jak na allegro sa pasujace silowniki od astry II za 55zl,taniej to sam bym moze zamowil smile .
Odpowiedz
(2015-Sty-14, 22:18)violator link napisał(a): od astry II za 55zl,
To sobie kup te, nikt Ci nie broni lol
Odpowiedz
Liczylem na troche inna odpowiedz ze te sa drozsze bo cos tam biggrin,a zapewne kupie jak nabędę auto po niedzieli smile.Poz
Odpowiedz
(2015-Sty-14, 22:26)violator link napisał(a): Liczylem na troche inna odpowiedz
W tym temacie są zapisy a nie dyskusja chytry Tak wynika z nazwy tematu - i dlatego dostałeś taką odpowiedź wink
Odpowiedz
To mogles jak znasz przyczyny roznic miedzy tymi silownikami powiadomic mnie nieswiadomego czym sie roznia w jednej odpowiedzi smile.Mozna usunac moje wpisy,chcialem sie tylko dowiedziec razz
Odpowiedz
violator,

Poczytaj teraz SB. A watek zaraz posprzatam...

I na mnie spada info...

Upewnij sie na 100% ze te tansze silowniki Ci podejda ... zebys nie byl zaskoczony... w koncu te silowniki co sciagamy z Niemiec ma juz z 70 forumowiczow... nie bez powodu wink
Odpowiedz
czesc violator przygladalem sie tez tym silownikom z allegro to chińszczyzna popracuja pare miesiecy i zaczna piszczec albo zaczna sie zacinac pamietaj kupujac tanio kupujesz 2 razy atu masz 70 ludzi ktorzy zakupili i nie ma zadnego zaszczenienia tak ze mysle ze lepiej tac pare zl wiecej i miec spokoj niz sie potem glowic jak to za reklamowac pozdrawiam 
Odpowiedz
Siłowniki na pierwszy rzut oka konstrukcyjnie są takie same. Tylko jest jeden szkopuł inaczej się je mocuje w obu samochodach i jeżeli ktoś chcę montować siłowniki z Astry do Zafiry musi się bawić z dorobieniem mocowania do maski , a zrobić to samemu albo dać kowalowi .... to już widzę po roku efekty skorodowanych blaszek pod maską. Z drugiej strony co to za firma INXX , to nawet chyba nie jest chińszczyzna  25 . Więc kupując tanie lifty do Zafiry (pasujące od Astry II) trzeba się liczyć samoróbką mocowania do samej pokrywy maski.

na przedstawionych zdjęciach widać różnice.
Pozdrawiam.

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Wiem że strasznie odkopane ale może ktoś wie gdzie ten bajer dorwać?

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości