na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {B} Tempomat - dyskusja, problemy, obsługa, dołożenie kandi junior 35 12 670 2017-Paż-07, 11:23
Ostatni post: lucas.urb
  {B} {B} Wykaz bezpieczników Kaliope 9 34 399 2017-Sie-22, 09:58
Ostatni post: kuuubasss
  {B} Pomoc z REC bandi1pl 1 172 2017-Lip-25, 12:04
Ostatni post: Flora
Ocena wątku:
  • 53 głosów - średnia: 3.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{B} REC - skrzynka bezpieczników i przekaźników z tyłu auta - pytania, dyskusja
To jeszcze jedno pytanie. Jak bym kupił na allegro skrzynkę HQ i ją wsadził co wtedy/ trzeba programować czy będzie ok i będzie działać?
V OZKZ - Chmielno 2016  smile
Odpowiedz
Zalogować i programować
Odpowiedz
Pytanie takie:
Czy op-comem, można zalogować tylni moduł REC?
Odpowiedz
Można, robi się to przeprogramowując immobiliser. Jeżeli REC nie był wylogowany (zresetowany) to potrzebny będzie do niego kod.
Odpowiedz
Właśnie o to mi też chodziło. Czyli muszę zakupić wylogowany. Dzieki.
Odpowiedz
Witam od pewnego czasu mam problem z modułem REC 
zaczynając od poczatku dziecko wrzuciło mi 5 cetow do zapalniczki efektem tego jest spalona instalacja od zapalniczki do tylu oraz skrzynka rec poza tym ciągle świeciły sie swiatła stop
wczoraj postanowiłem wydłubać instalacje i porozdzielać , poizolowac przepalone kable 
efekt byl taki za stop juz sie nie świecił  za to teraz wyświetla sie informacja o uszkadzanym przełączniku stop wymiana nic nie daje jak by tego bylo malo to nie pokazuje prędkości swieci sie abs kontrola trakcji op-com ma brak komunikacji z abs. skrzynkę REC wymieniłem problem bez zmian bezpieczniki ok dodam ze przed rozdzieleniem przepalonej instalacji problemu z abs i prędkościomierzem nie bylo

co robic ?? gdzie szukac i czego 
pozdrawiam
Odpowiedz
Panowie , proszę o poradę dotyczącą REC. Które wersje obsługują alarm i jednocześnie podgrzewane fotele?? Może ktoś z was ma taką wersję i jest w stanie odczytać jej kod
Odpowiedz
HP ma te funkcje, ogólnie HP ma wszystko wink
Odpowiedz
Niedawno zrobiłem fotele podgrzewane i alarm wszystko na HP dodatkowo mam-obsługuje parktronic i hak
Odpowiedz
panowie moze ktoś napisać który REC posiada jakie funkcje w Zafirze B
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości