na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [TUT ZB] Zafira - Naprawa ogranicznika drzwi roboo1 49 16 801 2018-Paż-04, 14:51
Ostatni post: piosk
  {B} Czy da się wyłączyć podświetlenie licznika zaraz po otworzeniu drzwi espionage 0 193 2018-Wrz-05, 19:40
Ostatni post: espionage
  {B} Nie zamykają się lewe tylne drzwi pablomaxim 44 19 129 2018-Lip-11, 17:53
Ostatni post: michal82
Ocena wątku:
  • 29 głosów - średnia: 3.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{B} Naklejki na słupek drzwi tylnych
Witam, mam pytanie czy ktoś zakładał naklejki na słupki drzwi w zafirze b?? Gdzie można kupić oryginalne naklejki?? Mam wymienione drzwi tylne niestety na słupkach nie ma czarnych naklejek. Pozdrawiam forumowiczów wink

Proszę używać dużych liter i po znaku interpunkcyjnym zrobić odstęp tzw. spację!!!
Odpowiedz
Podjedź do firmy oklejającej auta w Swojej okolicy, dobiorą folię, odcień i okleją profesjonalnie.
Odpowiedz
Nie wiem czy o to dokładnie chodzi (fotka w załączeniu)  ? Niestety nie pomogę koledze Krzyśkowi w poszukiwaniu ale odkąd zauważyłem u swojego kolegi przy srebrnej zośce zastanawiam się czemu niektóre auta mają takie plastikowe poszycie na drzwiach a inne nie? Przy mojej czarnej tego nie ma ? (może to celowy zabieg przy jasnych kolorach żeby nie zostawiać śladu na lakierze  "tłustych rąk")  25

[Obrazek: Opel_Zafira.jpg]
Odpowiedz
Poszperałem trochę w necie i okazuje się że nie jest to żaden plastik tylko folia i jednym racjonalnym rozwiązaniem jest oklejenie (tak jak wcześniej pisał raccol) przez firmę która profesjonalnie okleja auta albo szyby (lub samemu jeżeli ma się do tego predyspozycje). Jeżeli chodzi oklejanie samemu to polecają folię np. ORACAL 970 RA Premium Wrapping Cast.

Jednakże nie znalazłem odpowiedzi na pytanie czemu nie każda Zośka to ma, aczkolwiek moja tego nie ma i według mnie lepiej się bez tego prezentuje.
Odpowiedz
Błażej wyjaśnienie jest w kodach wyposażenia:

BW7 Słupek „B” w kolorze czarnym (niedostępny z lakierem: czarny perłowy)

a w przypadku AH jest tak:

BW7 Słupki dachowe „B” i „C” w kolorze czarnym (dostępne tylko w wersji Kombi, niedostępne z kolorem Sapphire GBC)

Odpowiedz
(2015-Mar-02, 09:15)Mietas link napisał(a): BW7  Słupek „B” w kolorze czarnym (niedostępny z lakierem: czarny perłowy)

To mam odpowiedź. Dzięki  32 Tylko perełki  tego nie mają i bardzo dobrze  31

Odpowiedz
Dzięki za zainteresowanie tematem i odpowiedzi,muszę wybrać się do firmy zajmującej się oklejaniem samochodów,jednak wczoraj znalazłem taka ofertę http://allegro.pl/nowa-oryginalna-naklej...59710.html ,jednak są org naklejki na słupki  smile
Odpowiedz
w katalogu sa wszystkie do zamówienia...ale numerów od groma, trzeba dobrać po vinie 

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Proponował bym zakupić czarny  czy też ciemny carbon folie i przykleić. Widziałem Zosię tak oklejoną i jak będę miał czas to sam sobie tak zrobię. Efekt był imponujący, ale niestety nie mam zdjęciaNiezdecydowany
Odpowiedz
(2015-Mar-09, 18:04)misiacze_k link napisał(a): Efekt był imponujący, ale niestety nie mam zdjęciaNiezdecydowany

kto co lubi...... dla mnie wszystkie carbon folie to wieś tuning
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości