na dół

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  {TUT CD70} Naprawa uszkodzonego pokrętła w radiu (zimne luty gniazda) śruba74 0 1 838 2015-Paż-18, 19:24
Ostatni post: śruba74
  {CD500,DVD800} zmiana kolorystyki tematy graficzne skĂłrki endzi 0 2 973 2014-Lis-25, 20:55
Ostatni post: endzi
  {A} problem z falami w radiu klek22 3 1 526 2014-Sty-09, 12:15
Ostatni post: celius
Ocena wątku:
  • 9 głosów - średnia: 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{ZB} zmiana indeksĂłw w radiu
Na forum astry gość pisze, że się sobie zmienił indeks w radiu i gra mu o wiele lepiej, np. mocniejszy bas.  Jestem w stanie w to uwierzyć, bo inny z kolei pisał, że sobie znacznie pogorszył dźwięk. Więc z ciekowości wszedłem fejsem w radio, czyli moduł EHU, i pojawia mi się lista 7 indeksów. Po kliknięciu na każdy, po prawej stronie rozwija się opis danego indeksu. Tutaj akurat widać opis ostatniego indeksu. Co ciekawe wszystkie opisy mają nagłówek Astra H a nie Zafira. Czy ktoś się z was bawił tymi indeksami? W razie czego jak wrócić do tego co było fabrycznie? Chętnie bym się pobawił, ale boje się właśnie, że coś skopie i  radio nie będzie w ogóle grało albo gorzej.

Możecie z ciekowości sprawdzić czy wam się pojawiają indeksy i czy te same? W astrach niektórzy piszą, że się im nic nie wyświetla, albo tylko np. dwa indeksy.

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości